fitness gliwice

Zorganizowane zajęcia gimnastyczne w SHAUSHA Gliwice

Grafik zajęć

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18.00
Zumba Dance
18.00
19.00
Oliwia
ZDROWE CIAŁO BODYART
18.00
19.00
Gabi
Zumba Dance
18.00
19.00
Oliwia
Zdrowy Kręgosłup
18.00
19.00
Gabi
Projekt Lato
18.00
19.00
Ola
19.00
Sztangi
19.00
20.00
Oliwia
Tabata + brzuch
19.00
20.00
Ola
Fat Killer
19.00
20.00
Oliwia
Projekt Forma
19.00
20.00
Ola
Trening z Błażejem/BPU
19.00
20.00
Błażej
20.00
Zdrowy Kręgosłup
20.00
21.00
Ania
Trening z Mateuszem/TRX
20.00
21.00
Mateusz
ZDROWE CIAŁO BODYART
20.00
21.00
Gabi
Zdrowy Kręgosłup
20.00
21.00
Ania
ZDROWE CIAŁO BODYART
20.00
21.00
Gabi

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

No zajęcia available!

Zumba Dance

Trening dla osób lubiących zajęcia taneczne i ćwiczenia wzmacniające. Połączenie tych dwóch form zajęciowych daje doskonałe rezulaty spalania kalorii poprzez zabawę. Pierwsza część zajęć to choreografia taneczna al’a ZUMBA druga częć zajęć to ćwiczenia wzmacniające przy użyciu sprzętu. Zajęcia mające na celu redukcje tkanki tłuszczowej, wzmocnienie oraz ujędrnienie ciała. Trening fitness w Gliwicach polecany jest wszystkim paniom bez względu na wiek.

Sztangi

Trening z wykorzystaniem sztang o zróżnicowanym obciążeniu. Ma wpływ na poprawę wydolności organizmu, wzrost wytrzymałości i siły mięśni bez wzrostu ich obwodów, utratę tkanki tłuszczowej oraz przeciwdziała osteoporozie. Nie zawiera choreografii. Zajęcia zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Zdrowy Kręgosłup

Zdrowy Kręgosłup to profilaktyczne zajęcia zdrowotne przeznaczone dla osób w każdym wieku, niezależnie od kondycji i poziomu wyćwiczenia, ze szczególnym wskazaniem na osoby o siedziącym trybie pracy oraz te, którym doskwierają bóle kręgosłupa lędźwiowego. Trening ma na celu redukcję bólu pleców, wzmocnienie szkieletu mięśniowego, poprawienie sylwetki oraz zniwelowanie schorzeń wywołanych na przykład długotrwałą pracą przy komputerze. Zajęcia te wykształtują u Ciebie nawyk trzymania poprawnej postawy ciała oraz zredukują przykurcze mięśniowe odpowiedzialne za bóle kręgosłupa lędźwiowego. Ból kręgosłupa, ból lędźwi lub tak zwane „korzonki” to co raz częstszy problem w obecnych czasach, dlatego warto profilaktycznie zadbać o plecy i zredukować ryzyko ich wystąpienia poprzez ćwiczenia wzmacniające mięśnie głębokie.

Zdrowe Ciało Bodyart

Bodyart to połączenie treningu i relaksu, oraz wykorzystanie funkcji poszczególnych mięśni ludzkiego ciała. Każde z ćwiczeń jest wykonywane świadomie w wolnym tempie, stąd ciało doświadcza dostatecznej ilości czasu, by przeciwstawić się negatywnie obciążającym je lub zbyt szybkim, nieświadomie wykonywanym ruchom, a tym samym pozbywa się się i eliminuje dawne, nieprawidłowe nawyki ruchowe. W porównaniu do klasycznego treningu siłowego, nacisk nie jest kładziony na jedną konkretną grupę mięśniową, ale koncentruje się na ciele jako całości. System ćwiczeń doskonały dla współczesnego, zabieganego i zapracowanego człowieka, który poza ćwiczeniami pragnie odnaleźć spokój wewnętrzny. W treningu wykorzystujemy ćwiczenia siły, świadomości, terapeutyczne oraz inspirowane jogą.

Tabata + brzuch

Tabata, czyli trening składający się z czterominutowych bloków ćwiczeń i minutowych przerw to interwałowy trening metaboliczny, w równomierny sposób angażuje jak najwięcej mięśni naszego ciała. Dzięki temu „podkręca” metabolizm i przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Ćwiczenia wykonywane są w 20-sekundowych odcinkach czasowych, podczas których wykonujemy jak największą ilość powtórzeń z jednoczesnym zachowaniem poprawności techniki. Ze względu na swoją intensywność trening zalecany jest osobom, które nie są na początku swojej przygody treningowej.

BPU czyli w rozwinięciu Brzuch Pośladki Uda to ćwiczenia mają charakter wzmacniająco – kształtujący. Na treningach zwracamy szczególną uwagę na pracę szczególnie newralgicznych partii: mięśni brzucha, pośladków oraz ud. Zajęcia charakteryzują się dużą liczbą powtórzeń i długimi seriami zapewniającymi zgrabny brzuch, uda i pośladki. Ćwiczenia wykonuje się w pozycjach wysokich i niskich na matach. Koncentrują się one na dolnych partiach ciała – intensywnie modelują je, wyszczuplają, ujędrniają. W czasie zajęć wykorzystuje się wiele akcesoriów, tj. obciążniki, sztangi, gumy.

Trening z Mateuszem/TRX

Zajęcia, które mają na celu wzmacnianie całego ciała, spalanie tkanki tłuszczowej ale również poprawę wydolności.
Idealne dla osób, które zaczynają przygodę ze sportem oraz dla tych, którzy trenują i chcą się zmęczyć.
Na każdych zajęciach będzie wykorzystywany różny sprzęt: kettle, taśmy TRX, piłki oraz gumy oporowe.

Fat Killer

Zajęcia o wysokiej intensywności, po których przy pomocy przyspieszonego metabolizmu organizm jeszcze długo spala nadprogramowe kalorie. Trening oparty jest na interwałach czyli sekwencji naprzemiennych ćwiczeń (30 sekund) i przerw (15 sekund). Fat Killer podzielony jest na 3 zestawy ćwiczeń: uda + pośladki, górna partia ciała, brzuch + core. W ramach każdego zestawu wykonywane jest 5 ćwiczeń po 3 serie.

Projekt Forma

Projekt forma to intensywny trening, ogólnorozwojowy którego celem jest spalanie tkanki tłuszczowej, poprawa kondycji fizycznej, wzmocnienie oraz ujędrnienie wszystkich grup mięśniowych. Do treningu wykorzystujemy zarówno ciężar swojego ciała jak i różnego rodzaju sprzęty treningowe takie jak: hantle, sztangi, gumy, piłki itp .

Projekt Lato

Zajęcia przygotowujące nasze ciało do nadchodzącego lata. Intensywne ćwiczenia aerobowe przeplatane z ćwiczeniami wzmacniającymi, które modelują i wysmuklają naszą sylwetkę. Zajęcia polegające na spaleniu nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz zredukowaniu „pomarańczowej skórki”. Jeżeli chcesz zadbać o swoje ciało i być w końcu zadowolona ze swojej figury te zajęcia fitness w Gliwicach są właśnie dla ciebie!

Trening z Błażejem/BPU

BPU czyli w rozwinięciu Brzuch Pośladki Uda to ćwiczenia mają charakter wzmacniająco – kształtujący. Na treningach zwracamy szczególną uwagę na pracę szczególnie newralgicznych partii: mięśni brzucha, pośladków oraz ud. Zajęcia charakteryzują się dużą liczbą powtórzeń i długimi seriami zapewniającymi zgrabny brzuch, uda i pośladki. Ćwiczenia wykonuje się w pozycjach wysokich i niskich na matach. Koncentrują się one na dolnych partiach ciała – intensywnie modelują je, wyszczuplają, ujędrniają. W czasie zajęć wykorzystuje się wiele akcesoriów, tj. obciążniki, sztangi, gumy.

Zajęcia

Cennik

Karnet junior/student

99 zł/h

Zorganizowane zajęcia gimnastyczne 4 wejścia 

99 zł/h

Karnet Open

159 zł/h

Zorganizowane zajęcia gimnastyczne 8 wejść

119 zł/h

Dla posiadaczy kart

fitness
fitness gliwice shausha
fitness shausha gliwice

Siłownia, zorganizowane zajęcia gimnastyczne, sauny, 1 trening personalny

BEZ DOPŁAT

Najbardziej różnorodne zorganizowane zajęcia gimnastyczne w Gliwicach

Istniejemy po to, by proponować mieszkankom Gliwic i okolicznych miejscowości najbardziej elastyczną ofertę zorganizowanych zajęć gimnastycznych, w ramach której każda z Was znajdzie coś w sam raz dla siebie. Przygotowaliśmy aż 10 zróżnicowanych programów fitness dopasowanych do potrzeb naszych klubowiczek.

Do najbardziej intensywnych treningów należy „Fit Lady”, przeznaczony dla tych z Was, które chciałyby wyrobić sobie ładną, kształtną sylwetkę i nie boją się korzystać ze sprzętu fitness. Program ten w głównej mierze skupia się na dolnych partiach mięśniowych, natomiast jeśli interesuje Cię trening angażujący całe ciało, to śmiało wybierz „Full Body Workout”. W obu wariantach wiek nie ma znaczenia!

Paniom, które nie są jeszcze gotowe na duży wycisk, ale chciałyby zaznać trochę ruchu, polecamy również program „Pilates”, w ramach którego nasze klubowiczki wykonują ćwiczenia rozciągająco-wysmuklające i nastawione na wzmocnienie mięśni. Takie zajęcia będą idealne na początek Twojej przygody z fitnessem. Podobnie jak „Sztangi”, gdzie każdy klubowicz dobiera obciążenie sprzętu według własnego upodobania, dzięki czemu nie przeciąży mięśni.

Zorganizowane zajęcia gimnastyczne w Gliwicach SHAUSHA dla każdej z nas

Nie ma to jak łączenie przyjemnego z pożytecznym. Jeśli lubisz taniec i jednocześnie chcesz zadbać o formę, to zajęcia „Fit Dance” będą dla Ciebie najlepszym wyborem. Ćwiczenia wzmacniające mięśnie i spalające zbędne kalorie wykonywane w rytm zumby to jedna z najchętniej wybieranych pozycji z naszej oferty fitness dla Gliwic.

Zorganizowane zajęcia gimnastyczne Gliwice Shausha

A jeśli jesteś zapracowana i w tygodniu nie masz czasu na robienie czegoś dla swojego zdrowia, to warto wykorzystać na to przynajmniej weekend! Właśnie z myślą o najbardziej zajętych osobach powstały programy takie jak sobotnie „Fat Killer” i „Fit Dance” oraz niedzielny „Zdrowy kręgosłup”. Jedno spotkanie w tygodniu to minimum, które każda z nas powinna sobie zapewnić, aby móc cieszyć się zdrowiem i atrakcyjnością. Ćwicz intensywnie w weekend i naładuj baterie na cały tydzień!

Te i inne zorganizowane zajęcia gimnastyczne w Szałszy pod Gliwicami

Nasz klub znajduje się w miejscowości Szałsza tuż za granicami administracyjnymi Gliwic. Pozamiejska lokalizacja sprzyja uprawianiu sportu i relaksowi. Bo oprócz typowych zajęć fitness w ofercie mamy również jogę oraz strefę wellness, która jest prawdziwym rajem dla zmęczonego dobrym wysiłkiem ciała. A czy Ty już wybrałaś trening dla siebie? Zapraszamy!

Close
About