fitness gliwice

Fitness w SHAUSHA Gliwice

Grafik zajęć

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09.00
Fit Lady
09.00
10.00
Ola
BPU
09.00
10.00
Oliwia
Full Body Workout
09.00
10.00
Ola
Fat Killer
09.00
10.00
Oliwia
10.00
Fit Dance
10.00
11.00
Oliwia
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
Zdrowy Kręgosłup
17.00
18.00
Gabi
Full Body Workout
17.00
18.00
Sonia
Trening z Mateuszem
17.00
18.00
Mateusz
Full Body Workout
17.00
18.00
Sonia
Zdrowy Kręgosłup
17.00
18.00
Gabi
Zdrowy Kręgosłup
17.00
18.00
Gabi
18.00
Projekt Lato
18.00
19.00
Ewelina
Fit Dance
18.00
19.00
Oliwia
Projekt Forma
18.00
19.00
Ola
19.00
Sztangi
19.00
20.00
Ewelina
Tabata + brzuch
19.00
20.00
Ola
Full Body Workout
19.00
20.00
Oliwia
Fat Killer
19.00
20.00
Błażej
BPU
19.00
20.00
Błażej
20.00
Joga
20.00
21.30
Arek
Zdrowy Kręgosłup
20.00
21.00
Ania M.
Joga
20.00
21.30
Arek
Zdrowy Kręgosłup
20.00
21.00
Ania M.
Joga
20.00
21.30
Arek
21.00
Trening TRX
21.00
22.00
Mateusz
Trening TRX
21.00
22.00
Dawid

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

No zajęcia available!

Aktywna Ciąża

Ćwiczenia wykonywane w trakcie ciąży, których celem jest utrzymanie odpowiedniej siły mięśni stabilizujących kręgosłup, zapewnienie odpowiedniego napięcia mięśni i przygotowanie do porodu. Jest to trening wzmacniający siłę mięśniową, a także podtrzymujący sprawność układu krążenia i układu oddechowego.

Mama + dziecko

Jeśli marzysz o sylwetce sprzed ciąży, chcesz wzmocnić i ujędrnić ciało, a także mieć swoją pociechę obok siebie podczas ćwiczeń, to ten trening jest właśnie dla Ciebie. Warunkiem rozpoczęcia ćwiczeń jest zakończenie okresu połogu oraz kontrola u ginekologa, dziecko powinno być po 3 miesiącu życia i powinno stabilnie trzymać główkę. Nie ma górnej granicy wieku dziecka.

Piloxing

PILOXING® SSP to innowacyjny i interdyscyplinarny program fitness łączący następujące formy: boks, pilates i taniec. Zajęcia składają się z rozgrzewki, części głównej, podczas której wykonujemy kolejno kombinacje bokserskie, statyczne ćwiczenia pilates oraz proste choreografie taneczne. Dzięki temu każdy uczestnik zajęć ma możliwość podczas jednostki treningowej poczuć się SLEEK (powabnie), SEXY (seksownie) i POWERFULL pełnym siły i energii. Na zakończenie wykonuje się ćwiczenia wzmacniające na matach ukierunkowane głównie na pracę mięśni pośladkowych , ud i brzucha.

Aktywna Niedziela

Aktywna Niedziela to zajęcia spalające kalorie, pomagające utrzymać dobrą kondycję oraz wzmacniające wytrzymałość mięśni. Specjalnie opracowany zestaw ćwiczeń prowadzony przez Naszych trenerów spowoduje napływ energii na cały dzień oraz pozytywne samopoczucie.

Zajęcia prowadzone są przez kilku trenerów naprzemiennie.

BPU

BPU czyli w rozwinięciu Brzuch Pośladki Uda to ćwiczenia mają charakter wzmacniająco – kształtujący. Na treningach zwracamy szczególną uwagę na pracę szczególnie newralgicznych partii: mięśni brzucha, pośladków oraz ud. Zajęcia charakteryzują się dużą liczbą powtórzeń i długimi seriami zapewniającymi zgrabny brzuch, uda i pośladki. Ćwiczenia wykonuje się w pozycjach wysokich i niskich na matach. Koncentrują się one na dolnych partiach ciała – intensywnie modelują je, wyszczuplają, ujędrniają. W czasie zajęć wykorzystuje się wiele akcesoriów, tj. obciążniki, sztangi, gumy.

Easy Step

Easy Step to zajęcia dla osób początkujących, które nie ćwiczyły na stepie. Instruktor podczas zajęć przekazuje informacje dotyczące prawidłowej techniki wchodzenia i schodzenia ze stepu. Zajęcia z użyciem platformy mają charakter wytrzymałościowo-siłowy, intensyfikujący spalanie TKANKI TŁUSZCZOWEJ. Poprawia się koordynacja oraz pamięć ruchowa. W połączeniu z zajęciami typu shape, efekt w postaci poprawy kondycji oraz sylwetki gwarantowany! (patrz czwartek godzina 18.00). Pozwól się zaprosić do przygody ze stepem. Uwaga, te zajęcia uzależniają . SPRAWDŹ TO!

Fit Dance

Trening dla osób lubiących zajęcia taneczne i ćwiczenia wzmacniające. Połączenie tych dwóch form zajęciowych daje doskonałe rezulaty spalania kalorii poprzez zabawę.
Pierwsza część zajęć to choreografia taneczna al’a ZUMBA druga częć zajęć to ćwiczenia wzmacniające przy użyciu sprzętu. Zajęcia mające na celu redukcje tkanki tłuszczowej , wzmocnienie oraz ujędrnienie ciała.
Trening fitness w Gliwicach polecany jest wszystkim paniom bez względu na wiek.

Fit Lady

Trening dla osób lubiących zajęcia o średniej i wysokiej  intensywności
Zajęcia mające na celu redukcje tkanki tłuszczowej , wzmocnienie oraz ujędrnienie dolnych partii ciała oraz modelowanie i kształtowanie sylwetki przy użyciu sprzętu fitness
Trening fitness w Gliwicach polecany jest wszystkim paniom bez względu na wiek.

Full Body Workout

Przestronny trening wzmacniający i kształtujący całe ciało w jednej sesji treningowej. Podczas treningu fitness w Gliwicach stosujemy dodatkowy sprzęt (hantle, stepy, gumy) co zwiększa zaangażowanie mięśni głębokich. Mogą z niego korzystać osoby bardziej doświadczone oraz Ci którzy wracają do formy po dłuższej przerwie.
Pomoże zarówno w wyrzeźbieniu i wymodelowaniu sylwetki, jak i w poprawieniu kondycji czy spaleniu tkanki tłuszczowej.

JOGA

Zajęcia jogi to zajęcia wywodzące się z Indii, które prowadzą do osiągnięcia harmonii i wewnętrznej równowagi. Podczas tych zajęć pracuje się nad własnym ciałem, umysłem oraz oddechem. Joga nie tylko wzmacnia ciało, kształtuje sylwetkę ale też poprawia samopoczucie i redukuje poziom stresu. Regularne uczęszczanie na jogę i wykonywanie asan – specjalnych pozycji wzmacnia i uelastycznia ciało, regeneruje i wycisza organizm. W naszym ośrodku prowadzimy specjalną odmianę hatha-jogi – Iyengara. Jest to metoda zapoczątkowana przez Bellura K.S. Iyengara, indyjskiego jogina, który urozmaicił zajęcia poprzez wprowadzenie różnych akcesoriów, takich jak maty, koce, paski, drewniane klocki, krzesła, liny, drabinki, liny, itd. Powoduje to stabilizacje pozycji wykonywanych w trakcie zajęć oraz większą dokładność.

Zajęcia

Cennik

Karnet junior/student

99 zł/h

Fitness 4 wejścia z jogą

99 zł/h

Fitness 8 wejść

119 zł/h

Fitness 8 wejść z jogą

139 zł/h

Karnet Open

159 zł/h

Dla posiadaczy kart

fitness
fitness gliwice shausha
fitness shausha gliwice

Siłownia, fitness, sauny, 1 trening personalny

BEZ DOPŁAT

Najbardziej różnorodny fitness w Gliwicach

Istniejemy po to, by proponować mieszkankom Gliwic i okolicznych miejscowości najbardziej elastyczną ofertę zajęć fitness, w ramach której każda z Was znajdzie coś w sam raz dla siebie. Przygotowaliśmy aż 10 zróżnicowanych programów fitness dopasowanych do potrzeb naszych klubowiczek.

Do najbardziej intensywnych treningów należy „Fit Lady”, przeznaczony dla tych z Was, które chciałyby wyrobić sobie ładną, kształtną sylwetkę i nie boją się korzystać ze sprzętu fitness. Program ten w głównej mierze skupia się na dolnych partiach mięśniowych, natomiast jeśli interesuje Cię trening angażujący całe ciało, to śmiało wybierz „Full Body Workout”. W obu wariantach wiek nie ma znaczenia!

Paniom, które nie są jeszcze gotowe na duży wycisk, ale chciałyby zaznać trochę ruchu, polecamy również program „Pilates”, w ramach którego nasze klubowiczki wykonują ćwiczenia rozciągająco-wysmuklające i nastawione na wzmocnienie mięśni. Takie zajęcia będą idealne na początek Twojej przygody z fitnessem. Podobnie jak „Sztangi”, gdzie każdy klubowicz dobiera obciążenie sprzętu według własnego upodobania, dzięki czemu nie przeciąży mięśni.

Fitness w Gliwicach SHAUSHA dla każdej z nas

Nie ma to jak łączenie przyjemnego z pożytecznym. Jeśli lubisz taniec i jednocześnie chcesz zadbać o formę, to zajęcia „Fit Dance” będą dla Ciebie najlepszym wyborem. Ćwiczenia wzmacniające mięśnie i spalające zbędne kalorie wykonywane w rytm zumby to jedna z najchętniej wybieranych pozycji z naszej oferty fitness dla Gliwic.

Fitness Gliwice Shausha

A jeśli jesteś zapracowana i w tygodniu nie masz czasu na robienie czegoś dla swojego zdrowia, to warto wykorzystać na to przynajmniej weekend! Właśnie z myślą o najbardziej zajętych osobach powstały programy takie jak sobotnie „Fat Killer” i „Fit Dance” oraz niedzielny „Zdrowy kręgosłup”. Jedno spotkanie w tygodniu to minimum, które każda z nas powinna sobie zapewnić, aby móc cieszyć się zdrowiem i atrakcyjnością. Ćwicz intensywnie w weekend i naładuj baterie na cały tydzień!

Te i inne zajęcia fitness w Szałszy pod Gliwicami

Nasz klub znajduje się w miejscowości Szałsza tuż za granicami administracyjnymi Gliwic. Pozamiejska lokalizacja sprzyja uprawianiu sportu i relaksowi. Bo oprócz typowych zajęć fitness w ofercie mamy również jogę oraz strefę wellness, która jest prawdziwym rajem dla zmęczonego dobrym wysiłkiem ciała. A czy Ty już wybrałaś trening dla siebie? Zapraszamy!

Close
About