fitness gliwice

Power Pilates

POWER PILATES to propozycja dla tych, którzy tradycyjny pilates uważają za zbyt spokojny. Podczas zajęć wykonywać będziemy tradycyjne lub zmodyfikowane ćwiczenia z metody pilates w nieco szybszym tempie i przy bardziej dynamicznej muzyce.
W czasie zajęć będziemy używać różnych przyborów takich jak roller, duża i mała piłka. Na zakończenie będę proponowała kilka rozciągających asan jogi.
Czas trwania 55min
Spalone kalorie 200-300kcal
Rodzaj zajęć rozciągające, spokojne
Efekty odciążony kręgosłup i redukcja bólu
Poziom trudności łatwy, dla wszystkich

Zajęcia prowadzi

Kasia Gibaszek

Z fitnessem jestem związana od...bardzo wielu lat. Już jako nastolatka uczęszczałam na zajęcia grupowe do nielicznych wówczas klubów.
Na stałe fitness zagościł w moim życiu 15 lat temu, gdy po pierwszej ciąży zostało mnie nieco za dużo.
Po kilku latach udziału w zajęciach grupowych i po namowach koleżanki instruktorki stwierdziłam, że podejmę wyzwanie. Zapisałam się na pierwszy kurs rekreacji ruchowej. Później wszystko potoczyło się z górki. Kolejne kursy i szkolenia oraz coraz więcej godzin w klubach fitness.
Jestem instruktorką fitness, indoor cycling, indoor walking, pilates oraz jogi. Odbyłam szkolenia z zakresu m. in. zdrowego kręgosłupa, stretchingu, deep work, body pump. Jestem również trenerem personalnym.
Prywatnie, jako mama 3 synów jestem doskonałym przykładem, że dzięki regularnym ćwiczeniom można utrzymać doskonałą kondycję oraz niezłą sylwetkę nawet gdy trzecie dziecko urodziło się mając 40 lat.
Kondycja przydaje mi się też w czasie rodzinnych pieszych wycieczek po górach oraz na rowerze gdy dwaj nastoletni synowie są już dużo szybsi ode mnie.
Prowadzi dla Was zajęcia POWER PILATES.
Close
About