fitness gliwice

FAQ

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z frequently asked questions, czyli często zadawanymi pytaniami. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z nami.

Telefon: 32 321 01 44
Telefon: 726 773 353

SIŁOWNIA

Przychodzę pierwszy raz na siłownię – co zabrać ze sobą?

Aby skorzystać z siłowni wystarczy, że weźmiesz ze sobą:

– obuwie zmienne (obowiązkowo należy zmienić je już w szatni)

– ręcznik (rozkładamy go na maszynach do ćwiczeń np. ławeczka czy mata oraz przecieramy nim spocone części ciała; na siłowni obowiązuje również dezynfekcja sprzętów)

– wygodny strój

Czy siłownia jest klimatyzowana?

Siłownia jest w pełni klimatyzowana.

Czy na siłowni są trenerzy, którzy pomogą w obsłudze sprzętu na sali?

Obsługa maszyn , które znajdują się na siłowni jest intuicyjna – włączają się automatycznie lub za pomocą przycisku „QUICK START”. My jednak przy  przejściu na sprzęty cardio polecamy umówić się na trening. Z trenerami umawiać się można indywidualnie – wizytówki znajdują się na siłowni, ale po kontakt do trenera można się również zgłosić do recepcji.

Czy można kupić coś do picia?

Tak, w naszej recepcji jest możliwość zakupienia napojów. Ponadto na siłowni zainstalowaliśmy dystrybutor z wodą gazowaną, niegazowaną oraz letnią – wystarczy, że weźmiesz ze sobą bidon/butelkę.

Czy mogę przyjść ze swoim trenerem?

Tak, jest możliwość przyjścia do nas ze swoim trenerem bez żadnych dodatkowych kosztów. Wystarczy wykupiony u nas karnet/wejściówka.

Czy pierwsze wejście na siłownię jest darmowe?

Wejście na siłownie nie jest darmowe, ale jeśli przychodzisz do nas po raz 1szy to decyzję o tym czy kupisz karnet lub pojedynczą wejściówkę podejmujesz PO wizycie.

Od jakiego wieku można korzystać z siłowni?

Od 8 do 16 roku życia pod opieką rodzica lub trenera (tylko strefa cardio).

 Od 16 do 18 roku życia za pozwoleniem rodzica oraz konsultacji indywidualnej z trenerem.

FITNESS

Czy trzeba mieć własną matę?

Ze względów higienicznych zachęcamy do posiadania własnych mat, ale oczywiście klub również je udostępnia. Przy korzystaniu z mat klubowych obowiązkiem jest zdezynfekowanie jej po sobie.

Czy muszę mieć obuwie zmienne?

Obuwie zmienne na sali fitness jest obowiązkowe i należy je zmienić już w szatni. Nawet w przypadku uczestnictwa w zajęciach, które prowadzone są na bosaka.

Czy sala do zajęć fitness jest klimatyzowana?

Sala jest w pełni klimatyzowana.

Czy trzeba się zapisywać na zajęcia? Jak się zapisać na zajęcia?

Zapisy na każde zajęcia zorganizowane są obowiązkowe. Istnieje możliwość zapisów online – na naszej stronie należy kliknąć „rezerwacje on-line”, następnie zalogować się i zapisać na wybrane zajęcia. Przy pierwszym logowaniu prosimy o kontakt z recepcją w celu wygenerowania numeru TOKEN, który potrzebny będzie przy tworzeniu profilu za pomocą przycisku „POŁĄCZ KONTA”.

Czy muszę odwoływać rezerwacje na zajęcia?

Tak, odwoływanie rezerwacji jest obowiązkowe.

Czy prowadzone są zajęcia zorganizowane z jogi?

Prowadzimy zajęcia zbliżone do jogi – zdrowy kręgosłup oraz zdrowe ciało body art (połączenie zajęć zdrowy kręgosłup + joga). Opis wszystkich zajęć znajduje się TUTAJ.

Od jakiego wieku można uczęszczać na zajęcia fitness?

Od 8 do 16 roku życia pod opieką rodzica. Od 16 do 18 roku życia za pisemną zgodą rodzica.

SAUNA

Czy należy wcześniej zgłosić chęć korzystania z sauny?

Sauna fińska (sucha) włączana jest w tygodniu od godziny 16, natomiast do godziny 16 oraz w weekendy uruchamiamy ją tylko na życzenie klienta. Chęć skorzystania z sauny na podczerwień (infrared) należy zawsze zgłosić na recepcji.

Czy trzeba mieć własny ręcznik?

Posiadanie ręcznika jest obowiązkowe i korzystamy z niego każdorazowo tak, aby skóra nie miała bezpośredniego kontaktu z drewnem w saunie lub leżakami. Polecamy wziąć ze sobą również drugi ręcznik pod nogi. Można wypożyczyć u nas ręczniki, 5zł za mały oraz 10zł za duży.

Czy można poruszać się w stroju kąpielowym po saunie?

Tak, można, jednak obowiązkowo należy mieć też ręcznik, na którym siedzimy w saunie oraz na leżakach.

Czy obowiązuje strefa nagości?

Nie, w naszym saunarium solankowym nie obowiązuje strefa nagości. Po całej strefie wellness należy poruszać się w ręcznikach/strojach kąpielowych i zakrywać intymne części ciała.

Czym sauny różnią się od siebie?

SQUASH/BADMINTON

Czy muszę mieć buty na zmianę?

Buty zmienne na squasha i badmintona są obowiązkowe, koniecznie z jasną podeszwą lub z napisem non-marking, które nie pozostawią śladów na powierzchni kortu.

Czy muszę mieć własny sprzęt?

Podstawowe rakiety do squasha i piłeczki są w cenie wynajęcia kortu, natomiast profesjonalne można wypożyczyć za 10zł/szt. Do badmintona wypożyczenie jednej rakiety kosztuje 5zł, a lotki 2zł.

Czy po grze przysługuje sauna?

W cenie wynajęcia kortu do squasha, możliwość skorzystania z sauny po grze jest bezpłatna. Jeśli chodzi o badmintona to jest to koszt 5zł od osoby.

Czy korty są klimatyzowane?

Korty do squasha i badmintona są klimatyzowane. Temperatura jest regulowana- dostosujemy ją do waszych potrzeb.

Czy można odwołać rezerwację kortu?

Rezerwację kortu można odwołać i trzeba to zrobić minimalnie na 2 godziny przed jej rozpoczęciem, my jednak prosimy o odwoływanie jak najwcześniej.

Jestem pierwszy raz, czy można skorzystać z pomocy trenera?

Oczywiście, możemy udzielić kontaktu do trenera w celu umówienia pierwszego treningu.

TENIS

Czy muszę mieć własny sprzęt?

Nie, sprzęt można wypożyczyć w recepcji klubu. Koszt to 10zł za rakietę oraz 5zł za zestaw piłeczek.

Czy obowiązkowe jest zagrabianie po sobie kortu i w jaki sposób to zrobić?

Tak, po każdej zakończonej grze należy zagrabić po sobie kort. Robimy to od zewnątrz kortu, do środka w kółko, następnie otrzepujemy matę na środku kortu i odnosimy na bok.

Czy korty do tenisa ziemnego wieczorami są oświetlone?

Tak, oświetlenie jest to w cenie – korty zewnętrzne posiadają profesjonalne lampy, które skonstruowane zostały tak, aby po zmroku dawać poczucie komfortu gry jak w ciągu dnia, bez oślepiania grających.

Czy jest możliwość gry w tenisa z trenerem?

Tak, trener tenisa prowadzi zajęcia zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Istnieje również możliwość przeprowadzania treningów w języku angielskim. Na lekcje prosimy zapisywać się bezpośrednio u trenera, a po kontakt zapraszamy do recepcji.

KARNETY

Czy karnet OPEN 1-miesięczny można zawieszać?

Nie można zawieszać karnetu 1-miesięcznego OPEN.

Czy karnet OPEN z 30-dniowym terminem wypowiedzenia można zawieszać?

Tak, ten karnet można zawieszać dowolną ilość razy w ciągu roku, na minimum 7 dni.

Czy można zawieszać karnety fitness?

Nie, karnetów fitness nie można zawieszać. Zamykają się one automatycznie po 30 dniach od zakupu lub w momencie wykorzystania ostatniego wejścia z puli.

Do kiedy można wykorzystać karnety tenisowe 10-godzinne i 30-godzinne?

Karnety tenisowe 10-godzinne można wykorzystać w ciągu 2 miesięcy od daty zakupu, natomiast 30-godzinne tracą swoją ważność po zakończeniu się sezonu w danym roku (zależy to oczywiście od pogody, ale grać można nawet do grudnia).

Czy posiadając karnet fitness można skorzystać z siłowni i sauny?

Nie, posiadając karnet fitness nie można skorzystać z siłowni i sauny – możliwe jest to tylko przy posiadaniu karnetu OPEN.

Czy muszę mieć kartę klubową przy każdej wizycie w klubie?

Tak, należy mieć naszą kartę zawsze przy sobie. Zostawia się ją w recepcji w formie depozytu za kluczyk do szafki, a przy wyjściu i oddaniu klucza jest ona zwracana. Karta usprawnia również proces rozliczania i wpuszczania klientów na obiekt.

Czy w klubie obowiązuje zniżka uczniowska/studencka na zakup karnetów OPEN?

Tak, zniżka przysługuje na podstawie okazanej legitymacji uczniowskiej/studenckiej i obniża cenę karnetu OPEN oraz pojedynczych wejściówek.

Close
About