fitness gliwice

FAQ

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z frequently asked questions, czyli często zadawanymi pytaniami. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z nami.

Telefon: 32 321 01 44
Telefon: 726 773 353

TENIS

Czy korty tenisowe są całoroczne?

Tak, nasze korty tenisowe są całoroczne. Latem dwie boczne, długie ściany są otwierane elektrycznie, co gwarantuje grającym idealny przewiew. Zimą z kolei możesz cieszyć się ciepłem oraz doskonałym oświetleniem ledowym. Dach translucentny zapewnia jasność na kortach do późnych godzin wieczornych.

Czy sauna jest w cenie wynajęcia kortu?

Tak, zarówno posiadając karnet tenisowy jak i wykupując pojedyncze godziny, można po grze skorzystać z naszego saunarium solankowego (w godzinach funkcjonowania).

Czy muszę mieć własny sprzęt?

Nie, sprzęt można wypożyczyć w recepcji klubu. Koszt to 7zł za rakietę podstawową oraz 10zł za profesjonalną, 5zł za zestaw piłeczek.

Czy obowiązkowe jest zagrabianie po sobie kortu i w jaki sposób to zrobić?

Tak, po każdej zakończonej grze należy zagrabić po sobie kort. Robimy to od zewnątrz kortu, do środka w kółko, następnie otrzepujemy matę na środku kortu i odnosimy na bok.

Czy oświetlenie kortów do tenisa jest w cenie?

Tak, oświetlenie całorocznych kortów do tenisa zawiera się w cenie wynajęcia kortu.

Czy jest możliwość gry w tenisa z trenerem?

Tak, trener tenisa prowadzi zajęcia zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Istnieje również możliwość przeprowadzania treningów w języku angielskim. Na lekcje prosimy zapisywać się bezpośrednio u trenera, a po kontakt zapraszamy do recepcji.

SIŁOWNIA

Przychodzę pierwszy raz na siłownię – co zabrać ze sobą?

Aby skorzystać z siłowni wystarczy, że weźmiesz ze sobą:

– obuwie zmienne (obowiązkowo należy zmienić je już w szatni)

– ręcznik (rozkładamy go na maszynach do ćwiczeń np. ławeczka czy mata oraz przecieramy nim spocone części ciała; na siłowni obowiązuje również dezynfekcja sprzętów)

– wygodny strój

Czy siłownia jest klimatyzowana?

Siłownia jest w pełni klimatyzowana.

Czy na siłowni są trenerzy, którzy pomogą w obsłudze sprzętu na sali?

Obsługa maszyn , które znajdują się na siłowni jest intuicyjna – włączają się automatycznie lub za pomocą przycisku „QUICK START”. My jednak przy  przejściu na sprzęty cardio polecamy umówić się na trening. Z trenerami umawiać się można indywidualnie – wizytówki znajdują się na siłowni, ale po kontakt do trenera można się również zgłosić do recepcji.

Czy na siłowni jest dostępna bezpłatna woda?

Na siłowni zainstalowaliśmy dystrybutor z bezpłatną wodą gazowaną, niegazowaną oraz letnią – wystarczy, że weźmiesz ze sobą bidon/butelkę. W recepcji klubu jest także możliwość zakupu napojów.

Czy mogę przyjść ze swoim trenerem?

Tak, jest możliwość przyjścia do nas ze swoim trenerem bez żadnych dodatkowych kosztów. Wystarczy wykupiony u nas karnet/wejściówka.

Czy pierwsze wejście na siłownię jest darmowe?

Wejście na siłownie nie jest darmowe, ale jeśli przychodzisz do nas po raz 1szy to decyzję o tym czy kupisz karnet lub pojedynczą wejściówkę podejmujesz PO wizycie.

Od jakiego wieku można korzystać z siłowni?

Od 8 do 16 roku życia pod opieką rodzica lub trenera (tylko strefa cardio).

 Od 16 do 18 roku życia za pozwoleniem rodzica oraz konsultacji indywidualnej z trenerem.

FITNESS

Czy trzeba mieć własną matę?

Ze względów higienicznych zachęcamy do posiadania własnych mat, ale oczywiście klub również je udostępnia. Przy korzystaniu z mat klubowych obowiązkiem jest zdezynfekowanie jej po sobie.

Czy muszę mieć obuwie zmienne?

Obuwie zmienne na sali fitness jest obowiązkowe i należy je zmienić już w szatni. Nawet w przypadku uczestnictwa w zajęciach, które prowadzone są na bosaka.

Czy sala do zajęć fitness jest klimatyzowana?

Sala jest w pełni klimatyzowana.

Czy trzeba się zapisywać na zajęcia? Jak się zapisać na zajęcia?

Zapisy na każde zajęcia zorganizowane są obowiązkowe. Istnieje możliwość zapisów online – na naszej stronie należy kliknąć „rezerwacje on-line”, następnie zalogować się i zapisać na wybrane zajęcia. Przy pierwszym logowaniu prosimy o kontakt z recepcją w celu wygenerowania numeru TOKEN, który potrzebny będzie przy tworzeniu profilu za pomocą przycisku „POŁĄCZ KONTA”.

Czy muszę odwoływać rezerwacje na zajęcia?

Tak, odwoływanie rezerwacji jest obowiązkowe.

Czy prowadzone są zajęcia zorganizowane z jogi?

Prowadzimy zajęcia zbliżone do jogi – zdrowy kręgosłup oraz zdrowe ciało body art (połączenie zajęć zdrowy kręgosłup + joga). Opis wszystkich zajęć znajduje się TUTAJ.

Od jakiego wieku można uczęszczać na zajęcia fitness?

Od 8 do 16 roku życia pod opieką rodzica. Od 16 do 18 roku życia za pisemną zgodą rodzica.

SAUNA

Czy należy wcześniej zgłosić chęć korzystania z sauny?

Sauna fińska (sucha) włączana jest tylko na życzenie klienta w podanych godzinach: Pon.- Pt. 7:00 – 10:00 oraz 17:00 – 22:00, a w weekendy 9:00 – 12:00 oraz 17:00 – 20:00. Sauna fińska potrzebuje ok. 45min. na rozgrzanie się. Chęć skorzystania z sauny na podczerwień (infrared) należy zawsze zgłosić bezpośrednio przed skorzystaniem.

Czy trzeba mieć własny ręcznik?

Posiadanie ręcznika jest obowiązkowe i korzystamy z niego każdorazowo tak, aby skóra nie miała bezpośredniego kontaktu z drewnem w saunie lub leżakami. Polecamy wziąć ze sobą również drugi ręcznik pod nogi. Można wypożyczyć u nas ręczniki, 5zł za mały oraz 10zł za duży.

Czy można poruszać się w stroju kąpielowym po saunie?

Tak, można, jednak obowiązkowo należy mieć też ręcznik, na którym siedzimy w saunie oraz na leżakach.

Czy obowiązuje strefa nagości?

Nie, w naszym saunarium solankowym nie obowiązuje strefa nagości. Po całej strefie wellness należy poruszać się w ręcznikach/strojach kąpielowych i zakrywać intymne części ciała.

Czym sauny różnią się od siebie?

SQUASH/BADMINTON

Czy muszę mieć buty na zmianę?

Buty zmienne na squasha i badmintona są obowiązkowe, koniecznie z jasną podeszwą lub z napisem non-marking, które nie pozostawią śladów na powierzchni kortu.

Czy muszę mieć własny sprzęt?

Nie trzeba, można u nas wypożyczyć rakiety (podstawowa – 7 zł, profesjonalna – 10 zł). Do badmintona wypożyczenie jednej rakiety kosztuje 7 zł, a lotka 3 zł.

Czy po grze przysługuje sauna?

W cenie wynajęcia kortu do squasha, możliwość skorzystania z sauny po grze jest bezpłatna. Jeśli chodzi o badmintona to jest to koszt 10 zł od osoby.

Czy korty są klimatyzowane?

Korty do squasha i badmintona są klimatyzowane. Temperatura jest regulowana- dostosujemy ją do waszych potrzeb.

Czy można odwołać rezerwację kortu?

Rezerwację kortu można odwołać i trzeba to zrobić na 24 godziny przed rozpoczęciem, my jednak prosimy o odwoływanie jak najwcześniej.

Jestem pierwszy raz, czy można skorzystać z pomocy trenera?

Oczywiście, możemy udzielić kontaktu do trenera w celu umówienia pierwszego treningu.

KARNETY

Czy karnet OPEN 1-miesięczny można zawieszać?

Nie można zawieszać karnetu 1-miesięcznego OPEN.

Czy karnet OPEN z 30-dniowym terminem wypowiedzenia można zawieszać?

Tak, ten karnet można zawieszać dowolną ilość razy w ciągu roku, na minimum 7 dni. Karnet musi być w tym czasie aktywny/opłacony. Na koniec trwania umowy, wszystkie zawieszone dni, dodają się bezpłatnie do karnetu.

Czy można zawieszać karnety fitness?

Nie, karnetów fitness nie można zawieszać. Zamykają się one automatycznie po 30 dniach od zakupu lub w momencie wykorzystania ostatniego wejścia z puli.

Czy posiadając karnet fitness można skorzystać z siłowni i sauny?

Nie, posiadając karnet fitness nie można skorzystać z siłowni i sauny – możliwe jest to tylko przy posiadaniu karnetu OPEN.

Czy muszę mieć kartę klubową przy każdej wizycie w klubie?

Tak, należy mieć naszą kartę zawsze przy sobie. Pozwala ona na przejście przez bramki. Można też zeskanować kartę klubową do aplikacji Stocard.

Czy w klubie obowiązuje zniżka uczniowska/studencka na zakup karnetów OPEN?

Tak, zniżka przysługuje na podstawie okazanej legitymacji uczniowskiej/studenckiej i obniża cenę karnetu OPEN.

Close
About