fitness gliwice

Siłownia Gliwice

SHAUSHA Sport Club w Szałszy to nowoczesna siłownia, wyposażona w najwyższej klasy sprzęt sportowy firmy PRECOR. Każda maszyna jest dwufunkcyjna, co oznacza, że można na niej ćwiczyć dwie partie mięśniowe. Cała siłownia została wydzielona na kilka stref, które różnią się od siebie charakterem wykonywanych treningów.

Dla posiadaczy kart

fitness
fitness gliwice shausha

Siłownia, fitness, sauny.

BEZ DOPŁAT

Wyjątkowa siłownia w Gliwicach

Siłownia SHAUSHA zlokalizowana tuż za miastem koło Gliwic nieopodal Zabrza i Tarnowskich Gór to miejsce idealne do realizacji Twoich treningowych celów. Znajdziesz tutaj wszystko, czego Ci trzeba, by poprawić swoją kondycję, zwiększyć siłę, wypracować doskonałą sylwetkę i sprawić, że będziesz czuć się wyśmienicie w gronie kompetentnych i przyjaznych Ci osób.

Siłownia Gliwice SHAUSHA jest siłownią butikową, co znaczy, że ceni sobie obecność stałych klubowiczów i dokłada wszelkich starań, by zapewnić im jak najlepsze warunki do zrównoważonego rozwoju fizycznego. Niewielka, lecz bogato zagospodarowana powierzchnia stwarza atmosferę sprzyjającą efektywnemu treningowi i sprawia, że po prostu chce się tu wracać, co potwierdzają nasi regularni bywalcy.

 

Co jeszcze oferuje siłownia Gliwice SHAUSHA?

Na naszej siłowni masz możliwość skorzystania z urządzenia analizującego skład ciała. To bardzo ważny pomiar, który dostarczy Ci cennych informacji o Twoim ciele, takich jak zawartość tkanki tłuszczowej, tkanki mięśniowej, wody, minerałów, protein i wiele innych danych. Na tej podstawie nasz trener udzieli Ci dokładnych porad, wyznaczy najlepszy kierunek ćwiczeń, ułoży plan treningowy, a także zaproponuje optymalną dietę.

To kiedy Twój pierwszy dzień w siłowni Gliwice SHAUSHA? Zapraszamy!

Close
About