fitness gliwice

Tenis

! NOWOŚĆ !

CAŁOROCZNE KORTY TENISOWE

(kliknij tutaj)

Hala do tenisa ziemnego

Nowa hala tenisowa (Gliwice) właśnie została otwarta i oddana do dyspozycji miłośnikom tego wspaniałego sportu! Solidna konstrukcja obiektu i zastosowane zadaszenie sprawiają, że hala do gry w tenisa może być wykorzystywana przez cały rok, bez względu na warunki pogodowe panujące na zewnątrz.

Latem dwie boczne, długie ściany są otwierane elektrycznie, co gwarantuje grającym idealny przewiew. Zimą z kolei możesz cieszyć się ciepłem oraz doskonałym oświetleniem ledowym. Dach translucentny zapewnia jasność na kortach do późnych godzin wieczornych.

Udostępniona przez nas hala do tenisa to obiekt całkowicie nowy, zaprojektowany i postawiony z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Kryte korty tenisowe zostały przy tym wykończone z materiałów najlepszej klasy, co w znaczący sposób podnosi komfort grania. Zastosowane oświetlenie wewnętrzne zapewnia wygodną grę także w późniejszych godzinach popołudniowych i wieczornych.

 

Hala tenisowa – wynajem kortu

Lubisz grać w tenisa? Jesteś amatorem, a może trenujesz profesjonalnie? Nasza hala tenisowa pozwala na wynajem kortu o dowolnej porze roku, dzięki czemu nie musisz obawiać się zaburzenia regularności swoich dotychczasowych treningów. Hala do gry w tenisa w Shaushy obejmuje dwa korty i dzięki zadaszeniu oraz odpowiedniemu wykończeniu jest również doskonałym miejscem do realizowania treningów grup zorganizowanych – np. w ramach kółek sportowych czy też dla uczniów ze szkół lub klas o takim profilu.

Zastosowana trawa SIT-IN TENNIS 15 SUPER jest nawierzchnią do profesjonalnej gry w tenisa, posiadającą certyfikat ITF (Międzynarodowa Federacja Tenisa). Trawa wykonana jest z włókien polipropylenowych, które nadają nawierzchni odpowiednią sprężystość, a wypełnienie z piasku kwarcowego tworzy przyjazny materiał amortyzujący dla obciążeń stawów użytkowników. Parametry techniczne zastosowanej nawierzchni stawiają ją w czołówce najlepszych traw do gry w tenisa na rynku światowym.

Do dyspozycji graczy udostępniamy przestronne szatnie z natryskami, a także możliwość skorzystania ze strefy wellness, w skład której wchodzą: sauna sucha oraz sauna na podczerwień, pokój relaksacyjny i taras widokowy.

Po tenisie ziemnym zapraszamy do restauracji z ogródkiem letnim. Można tu odpocząć po intensywnej grze oraz nadrobić spalone kalorie, jedząc przepyszne jedzenie, przygotowywane przez Antonio Pappasa, szefa kuchni Restauracji Antonio Shausha.

 

Wysoka jakość obiektu – dlaczego warto u nas grać?

Nowo wybudowana hala do tenisa ziemnego zapewnia użytkownikom wszystko, co niezbędne do rozegrania meczu tenisowego z prawdziwego zdarzenia. Zadbaliśmy o każdy detal kortów znajdujących się pod zadaszeniem hali, wykorzystując sprawdzone elementy budowlane i wykończeniowe, cieszące się wysokimi ocenami wśród graczy, tak profesjonalnych, jak i spędzających na nich czas typowo hobbystycznie.

Zastosowane materiały, w tym nawierzchnie położone na kortach, są atestowane, a zatem nie tylko trwałe, ale i w pełni bezpieczne dla użytkowników. Gwarantujemy, że na lepszym podłożu jeszcze nie graliście! Oferujemy również możliwość trenowania pod okiem doświadczonego trenera tenisa ziemnego, który każdego błyskawicznie wprowadzi w tajniki tego sportu!

 

Hala do tenisa – cena wynajmu

Interesuje Cię cena za wynajem kortu na nowej hali do tenisa? Wszystkim naszym Klientom gwarantujemy korzystne warunki cenowe. W ramach korzystania z kortów znajdujących się na terenie krytej hali tenisowej zapewniamy także szereg dodatkowych usług.

Po pełną informację cenową odsyłamy do naszego cennika. W razie dodatkowych wątpliwości i pytań nasz doświadczony personel z przyjemnością udzieli niezbędnych informacji!

TRENER TENISA

Tadeusz Czapelski – trener tenisa z wieloletnią praktyką krajową i międzynarodową. Po sukcesach w Polsce, wyjechał do Australii, gdzie kontynuował swoją karierę zawodniczą i trenerską. Na Antypodach wygrał wiele turniejów tenisa, w szczególności na kortach trawiastych. Jako deblista grał w najwyższej australijskiej lidze tenisowej. Przez dziesięć lat był członkiem Australian Fischer Tennis Team. Tadeusz mieszkając w Australii zdobył dwukrotnie mistrzostwo Auburn Hights Tennis Club. Był sparing-partnerem wielu tenisistek przyjeżdżających na turniej tenisowy Australian Open. Wygrał 6 razy turniej „open” Mistrzostw Świata Polonii, gdzie grali najlepsi tenisiści mieszkający poza granicami kraju, tacy jak Wojciech Fibak, Tadeusz Nowicki, Jacek Niedzwiecki, Waldemar Rogowski czy Zenon Rode. W parze z Wojtkiem Fibakiem wygrał tenisowy turniej debla w Sopocie. Jest wielokrotnym mistrzem Gliwic w grze pojedynczej, deblowej i mieszanej. Tadeusz był jednym z pierwszych trenerów Petera Łuczaka – późniejszego światowej klasy zawodnika drużyny Davis Cup Australia. Obecnie trenuje mistrzów Gliwic młodzików oraz juniorów. Jest odznaczony złotą oznaką PZT, pucharem Komitetu Olimpijskiego, a jego nazwisko jest wymienione w książce o największych wydarzeniach w stuletniej historii sopockiego tenisa. Jest zawodnikiem Wilson Poland. Tadeusz zaprasza na lekcje tenisa dla początkujących i zaawansowanych, dla dzieci oraz na zajęcia grupowe. Prowadzi również lekcje w języku angielskim. Trener posiada urządzenie do mierzenia szybkości serwów.

Close
About