fitness gliwice

Zajęcia gimnastyczne

Grafik zajęć

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09.00
ZDROWE CIAŁO BODYART
09.00
10.00
Gabi
Zdrowy Kręgosłup
09.00
10.00
Gabi
Pilates
09.00
10.00
Ania
Turbo Spalanie
09.00
10.00
10.00
Zumba Dance
10.00
11.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
TBC
17.00
18.00
Justyna
Fat Killer
17.00
18.00
Justyna
18.00
Zumba Dance
18.00
19.00
Justyna
ZDROWE CIAŁO BODYART
18.00
19.00
Gabi
Zumba Dance
18.00
19.00
Justyna
Zdrowy Kręgosłup
18.00
19.00
Gabi
Fat Burning
18.00
19.00
Ola
19.00
Body&Pump
19.00
00.00
Ania
Tabata + brzuch
19.00
20.00
Ola
Projekt Pośladki
19.00
20.00
Ania
Projekt Forma
19.00
20.00
Ola
Body&Pump
19.00
20.00
Kasia
20.00
Zdrowy Kręgosłup
20.00
21.00
Ania
Power Pilates
20.00
21.00
Kasia
Pilates
20.00
21.00
Ania
Power Pilates
20.00
21.00
Kasia
Zdrowy Kręgosłup
20.00
21.00
Kasia
21.00
22.00
23.00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

No zajęcia available!

OPIS ZAJĘĆ

ZUMBA DANCE

Trening dla osób lubiących zajęcia taneczne i ćwiczenia wzmacniające. Połączenie tych dwóch form zajęciowych daje doskonałe rezulaty spalania kalorii poprzez zabawę. Pierwsza część zajęć to choreografia taneczna al’a ZUMBA druga częć zajęć to ćwiczenia wzmacniające przy użyciu sprzętu. Zajęcia mające na celu redukcje tkanki tłuszczowej, wzmocnienie oraz ujędrnienie ciała. Trening fitness w Gliwicach polecany jest wszystkim paniom bez względu na wiek.

 

 

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Zdrowy Kręgosłup to profilaktyczne zajęcia zdrowotne przeznaczone dla osób w każdym wieku, niezależnie od kondycji i poziomu wyćwiczenia, ze szczególnym wskazaniem na osoby o siedziącym trybie pracy oraz te, którym doskwierają bóle kręgosłupa lędźwiowego. Trening ma na celu redukcję bólu pleców, wzmocnienie szkieletu mięśniowego, poprawienie sylwetki oraz zniwelowanie schorzeń wywołanych na przykład długotrwałą pracą przy komputerze. Zajęcia te wykształtują u Ciebie nawyk trzymania poprawnej postawy ciała oraz zredukują przykurcze mięśniowe odpowiedzialne za bóle kręgosłupa lędźwiowego. Ból kręgosłupa, ból lędźwi lub tak zwane „korzonki” to co raz częstszy problem w obecnych czasach, dlatego warto profilaktycznie zadbać o plecy i zredukować ryzyko ich wystąpienia poprzez ćwiczenia wzmacniające mięśnie głębokie.

 

ZDROWE CIAŁO BODYART

Bodyart to połączenie treningu i relaksu, oraz wykorzystanie funkcji poszczególnych mięśni ludzkiego ciała. Każde z ćwiczeń jest wykonywane świadomie w wolnym tempie, stąd ciało doświadcza dostatecznej ilości czasu, by przeciwstawić się negatywnie obciążającym je lub zbyt szybkim, nieświadomie wykonywanym ruchom, a tym samym pozbywa się się i eliminuje dawne, nieprawidłowe nawyki ruchowe. W porównaniu do klasycznego treningu siłowego, nacisk nie jest kładziony na jedną konkretną grupę mięśniową, ale koncentruje się na ciele jako całości. System ćwiczeń doskonały dla współczesnego, zabieganego i zapracowanego człowieka, który poza ćwiczeniami pragnie odnaleźć spokój wewnętrzny. W treningu wykorzystujemy ćwiczenia siły, świadomości, terapeutyczne oraz inspirowane jogą.

 

 

POWER PILATES

To propozycja dla tych, którzy tradycyjny pilates uważają za zbyt spokojny. Podczas zajęć wykonywać będziemy tradycyjne lub zmodyfikowane ćwiczenia z metody pilates w nieco szybszym tempie i przy bardziej dynamicznej muzyce. W czasie zajęć będziemy używać różnych przyborów takich jak roller, duża i mała piłka. Na zakończenie będę proponowała kilka rozciągających asan jogi.

 

 

TABATA + BRZUCH

Tabata, czyli trening składający się z czterominutowych bloków ćwiczeń i minutowych przerw to interwałowy trening metaboliczny, w równomierny sposób angażuje jak najwięcej mięśni naszego ciała. Dzięki temu „podkręca” metabolizm i przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Ćwiczenia wykonywane są w 20-sekundowych odcinkach czasowych, podczas których wykonujemy jak największą ilość powtórzeń z jednoczesnym zachowaniem poprawności techniki. Ze względu na swoją intensywność trening zalecany jest osobom, które nie są na początku swojej przygody treningowej.

 

FAT KILLER

Zajęcia o wysokiej intensywności, po których przy pomocy przyspieszonego metabolizmu organizm jeszcze długo spala nadprogramowe kalorie. Trening oparty jest na interwałach czyli sekwencji naprzemiennych ćwiczeń (30 sekund) i przerw (15 sekund). Fat Killer podzielony jest na 3 zestawy ćwiczeń: uda + pośladki, górna partia ciała, brzuch + core. W ramach każdego zestawu wykonywane jest 5 ćwiczeń po 3 serie.

 

BPU

BPU czyli w rozwinięciu Brzuch Pośladki Uda to ćwiczenia mające charakter wzmacniająco – kształtujący. Na treningach zwracamy uwagę na pracę szczególnie newralgicznych partii: mięśni brzucha, pośladków oraz ud. Zajęcia charakteryzują się dużą liczbą powtórzeń i długimi seriami zapewniającymi zgrabny brzuch, uda i pośladki. Ćwiczenia wykonuje się w pozycjach wysokich i niskich na matach. Koncentrują się one na dolnych partiach ciała – intensywnie modelują je, wyszczuplają, ujędrniają. W czasie zajęć wykorzystuje się wiele akcesoriów, tj. obciążniki, sztangi, gumy.

 

FAT BURNING

Połączenie ćwiczeń aerobowych ukierunkowanych na spalanie tkanki tłuszczowej i ćwiczeń wzmacniających . Zadaniem treningu jest przyspieszenie przemiany materii i zrzucenie nadprogramowych kilogramów oraz wyrzeźbienie całego ciała.

 

TURBO SPALANIE

Turbo spalanie to zestaw ćwiczeń interwałowych, które ukierunkowane są na przyspieszenie redukcji tkanki tłuszczowej. Opiera się na przeplataniu ćwiczeń dynamicznych i wzmacniających, dzięki czemu można spalić dużą ilość kalorii, zbudować wytrzymałość mięśniową, poprawić kondycję oraz wydolność organizmu. Turbo spalanie pomaga w wyrzeźbieniu i ujędrnieniu ciała. Trening ten angażuje wszystkie grupy mięśni, dzięki czemu jest niezwykle skutecznym narzędziem poprawiającym zarówno sylwetkę, jak i wydolność oraz samopoczucie. Stosowanie metody interwałowej używanej w tym treningu wzmacnia również układ krążenia oraz układ oddechowy.

 

 

BODY PUMP

BODY PUMP to zajęcia wytrzymałościowo-siłowe, które pozwalają wzmocnić mięśnie, poprawić kondycję oraz spalić tkankę tłuszczową. Podczas ćwiczeń wykorzystywana jest głównie sztanga z obciążeniem dostosowanym indywidualnie do ćwiczącego ale również hantle i talerze. Ćwiczenia wykonywane są w rytm energicznej muzyki. Angażowane są wszystkie partie ciała ale podczas jednego utworu pracuje tylko określona grupa mięśniowa, np. biceps. Dany układ ćwiczeń jest powtarzany przez ok 7-8 tygodni co pozwala dołączyć do grupy nowym uczestnikom w każdym momencie, a ci zaawansowani koncentrują się już nie na samym wykonaniu ćwiczenia ale głównie na zwiększaniu obciążenia i wzmacnianiu swojej siły mięśniowej.

 

 

PROJEKT FORMA

Zajęcia przygotowujące nasze ciało do nadchodzącego lata. Intensywne ćwiczenia aerobowe przeplatane z
ćwiczeniami wzmacniającymi, które modelują i wysmuklają naszą sylwetkę. Zajęcia polegające na spaleniu
nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz zredukowaniu "pomarańczowej skórki". Jeżeli chcesz zadbać o swoje ciało i być w końcu zadowolona ze swojej figury te zajęcia fitness w Gliwicach są właśnie dla ciebie!

 

PROJEKT POŚLADKI

Projekt pośladki to trening skoncentrowany na modelowaniu pośladków. Jest przeznaczony dla wszystkich osób, które chcą mieć krągłą, wyrzeźbioną pupę. Specjalnie dobrane ćwiczenia wzmacniające, modelują i podnoszą mięsień pośladkowy. Trening ten ujędrnia i wzmacnia pośladki, zapewniając trwałe rezultaty: sprężystą, zdrową, elastyczną i pozbawioną cellulitu skórę.

 

TBC

TBC oznacza modelowanie całego ciała (z angielskiego Total Body Conditioning). Jest to jedna z odmian aerobiku, która składa się z tradycyjnych ćwiczeń aerobowych oraz ćwiczeń wzmacniających mięśnie. Pierwsza część treningu jest wykonywana w rytm żywej muzyki, kroki są proste i nie sprawiają trudności podczas powtórzeń. Zadaniem ćwiczeń aerobowych jest wzmocnienie dolnych i górnych części ciała oraz regulacja oddechu i pulsu. Za to w drugiej części treningu wykorzystuje się hantle, taśmy, obciążniki na ręce i nogi, step, piłki oraz gumy. Ćwiczenia mają za zadanie wzmocnić siłę naszych mięśni i wyrzeźbić sylwetkę.

Dla posiadaczy kart

fitness
fitness gliwice shausha

BEZ DOPŁAT

Close
About