fitness gliwice

Opis klubu

O klubie Shausha Sport Club

Jesteśmy jedynym klubem butikowym na Śląsku oferującym możliwość korzystania z całej palety usług zaczynając od bogatej oferty zajęć fitness, klimatyzowanej siłowni wyposażonej w intuicyjny sprzęt firmy PRECOR, poprzez 2 całoroczne korty do tenisa z nawierzchnią z trawy syntetycznej, 3 profesjonalne korty do squash’a firmy ASB z możliwością przesuwania ścian i utworzenia boiska do badmintona. Ponadto oddajemy do dyspozycji najbardziej wymagającemu klientowi ceniącemu sobie wygodę strefę relaksu, w której znajduje się sauna fińska oraz sauna infrared, a także taras widokowy. Wyróżnia nas kompleksowe podejście do klienta, zapewniamy naszym klubowiczom możliwość przeprowadzenia właściwego treningu połączonego z posileniem się pysznym włoskim jedzeniem w restauracji „Antonio Shausha”.

Jako klub premium gwarantujemy komfort ćwiczeń poprzez ograniczoną liczbę klubowiczów. Do dyspozycji klientów oddajemy duży i monitorowany parking, zapewniamy serwis ręcznikowy oraz przestrzeń dla swojej prywatności.

Stawiamy sobie za cel, abyś to Ty razem z nami zrealizował wszystkie swoje cele! Pomożemy Ci świadomie osiągnąć sylwetkę o jakiej zawsze marzyłeś i zakorzenimy w Tobie ideę, że w zdrowym ciele zdrowy duch. Ani się obejrzysz, a ćwiczenie w Shausha Sport Club stanie się Twoim najlepszym nałogiem.

Gdzie jesteśmy

Nasz klub sportowy położony jest w fantastycznej okolicy pomiędzy Gliwicami a Tarnowskimi Górami, z dala od miejskiego zgiełku i smogu, blisko zjazdów z A1, DK88 i A4.

Close
About