fitness gliwice

Body Pump

Body Pump to zajęcia wytrzymałościowo-siłowe, które pozwalają wzmocnić mięśnie, poprawić kondycję oraz spalić tkankę tłuszczową. Podczas ćwiczeń wykorzystywana jest głównie sztanga z obciążeniem dostosowanym indywidualnie do ćwiczącego ale również hantle i talerze. Ćwiczenia wykonywane są w rytm energicznej muzyki. Angażowane są wszystkie partie ciała ale podczas jednego utworu pracuje tylko określona grupa mięśniowa, np. biceps. Dany układ ćwiczeń jest powtarzany przez ok 7-8 tygodni co pozwala dołączyć do grupy nowym uczestnikom w każdym momencie, a ci zaawansowani koncentrują się już nie na samym wykonaniu ćwiczenia ale głównie na zwiększaniu obciążenia i wzmacnianiu swojej siły mięśniowej.
Ćwiczenia ze sztangą pozwalają dosyć szybko wyrzeźbić ciało bez nadmiernego przyrostu masy mięśniowej a także spalić ok 500 kcal. Wpływają także korzystnie na układ krążenia oraz kręgosłup.
Czas trwania 55min
Spalone kalorie 400-500kcal
Rodzaj zajęć spalająco-modelujące
Efekty spalenie kalorii, wzmocnienie mięśni
Poziom trudności średniozaawansowany

Zajęcia prowadzą

Kasia Gibaszek

Z fitnessem jestem związana od...bardzo wielu lat. Już jako nastolatka uczęszczałam na zajęcia grupowe do nielicznych wówczas klubów.
Na stałe fitness zagościł w moim życiu 15 lat temu, gdy po pierwszej ciąży zostało mnie nieco za dużo.
Po kilku latach udziału w zajęciach grupowych i po namowach koleżanki instruktorki stwierdziłam, że podejmę wyzwanie. Zapisałam się na pierwszy kurs rekreacji ruchowej. Później wszystko potoczyło się z górki. Kolejne kursy i szkolenia oraz coraz więcej godzin w klubach fitness.
Jestem instruktorką fitness, indoor cycling, indoor walking, pilates oraz jogi. Odbyłam szkolenia z zakresu m. in. zdrowego kręgosłupa, stretchingu, deep work, body pump. Jestem również trenerem personalnym.
Prywatnie, jako mama 3 synów jestem doskonałym przykładem, że dzięki regularnym ćwiczeniom można utrzymać doskonałą kondycję oraz niezłą sylwetkę nawet gdy trzecie dziecko urodziło się mając 40 lat.
Kondycja przydaje mi się też w czasie rodzinnych pieszych wycieczek po górach oraz na rowerze gdy dwaj nastoletni synowie są już dużo szybsi ode mnie.
Prowadzi dla Was zajęcia POWER PILATES.

Ania Hetman

Od najmłodszych lat związana ze sportem - trenowała szermierkę. Instruktorka rekreacji ruchowej AWF, aerobiku, stepu i wzmacniania. Trenerka personalnalna ATS. Trenerka odpornosci psychicznej. Uwielbia pracę z ludźmi i zawodowo realizuje się jako trenerka kompetencji menadżerskich w korporacji. Fitness jest dla niej pasją i holistycznym sposobem troski o siebie. Na jej zajęciach nie tylko wzmocnisz mięśnie ale także, zredukujesz napięcie w ciele i uspokoisz umysł.
Close
About