fitness gliwice

BODY PUMP

BODY PUMP to zajęcia wytrzymałościowo-siłowe, które pozwalają wzmocnić mięśnie, poprawić kondycję oraz spalić tkankę tłuszczową. Podczas ćwiczeń wykorzystywana jest głównie sztanga z obciążeniem dostosowanym indywidualnie do ćwiczącego ale również hantle i talerze. Ćwiczenia wykonywane są w rytm energicznej muzyki. Angażowane są wszystkie partie ciała ale podczas jednego utworu pracuje tylko określona grupa mięśniowa, np. biceps. Dany układ ćwiczeń jest powtarzany przez ok 7-8 tygodni co pozwala dołączyć do grupy nowym uczestnikom w każdym momencie, a ci zaawansowani koncentrują się już nie na samym wykonaniu ćwiczenia ale głównie na zwiększaniu obciążenia i wzmacnianiu swojej siły mięśniowej.
Ćwiczenia ze sztangą pozwalają dosyć szybko wyrzeźbić ciało bez nadmiernego przyrostu masy mięśniowej a także spalić ok 500 kcal. Wpływają także korzystnie na układ krążenia oraz kręgosłup.
Czas trwania 55min
Spalone kalorie 400-500kcal
Rodzaj zajęć spalająco-modelujące
Efekty spalenie kalorii, wzmocnienie mięśni
Poziom trudności średniozaawansowany

Zajęcia prowadzi

Kasia Gibaszek

Z fitnessem jestem związana od...bardzo wielu lat. Już jako nastolatka uczęszczałam na zajęcia grupowe do nielicznych wówczas klubów.
Na stałe fitness zagościł w moim życiu 15 lat temu, gdy po pierwszej ciąży zostało mnie nieco za dużo.
Po kilku latach udziału w zajęciach grupowych i po namowach koleżanki instruktorki stwierdziłam, że podejmę wyzwanie. Zapisałam się na pierwszy kurs rekreacji ruchowej. Później wszystko potoczyło się z górki. Kolejne kursy i szkolenia oraz coraz więcej godzin w klubach fitness.
Jestem instruktorką fitness, indoor cycling, indoor walking, pilates oraz jogi. Odbyłam szkolenia z zakresu m. in. zdrowego kręgosłupa, stretchingu, deep work, body pump. Jestem również trenerem personalnym.
Prywatnie, jako mama 3 synów jestem doskonałym przykładem, że dzięki regularnym ćwiczeniom można utrzymać doskonałą kondycję oraz niezłą sylwetkę nawet gdy trzecie dziecko urodziło się mając 40 lat.
Kondycja przydaje mi się też w czasie rodzinnych pieszych wycieczek po górach oraz na rowerze gdy dwaj nastoletni synowie są już dużo szybsi ode mnie.
Prowadzi dla Was zajęcia BPU oraz POWER PILATES.
Close
About