fitness gliwice

Body&Pump

Body&Pump to zajęcia wytrzymałościowo-siłowe, które pozwalają wzmocnić mięśnie, poprawić kondycję oraz spalić tkankę tłuszczową. Podczas ćwiczeń wykorzystywana jest głównie sztanga z obciążeniem dostosowanym indywidualnie do ćwiczącego ale również hantle i talerze. Ćwiczenia wykonywane są w rytm energicznej muzyki. Angażowane są wszystkie partie ciała ale podczas jednego utworu pracuje tylko określona grupa mięśniowa, np. biceps. Dany układ ćwiczeń jest powtarzany przez ok 7-8 tygodni co pozwala dołączyć do grupy nowym uczestnikom w każdym momencie, a ci zaawansowani koncentrują się już nie na samym wykonaniu ćwiczenia ale głównie na zwiększaniu obciążenia i wzmacnianiu swojej siły mięśniowej.
Ćwiczenia ze sztangą pozwalają dosyć szybko wyrzeźbić ciało bez nadmiernego przyrostu masy mięśniowej a także spalić ok 500 kcal. Wpływają także korzystnie na układ krążenia oraz kręgosłup.
Czas trwania 55min
Spalone kalorie 400-500kcal
Rodzaj zajęć spalająco-modelujące
Efekty spalenie kalorii, wzmocnienie mięśni
Poziom trudności średniozaawansowany

Zajęcia prowadzą

Kasia Gibaszek

Z fitnessem jestem związana od...bardzo wielu lat. Już jako nastolatka uczęszczałam na zajęcia grupowe do nielicznych wówczas klubów.
Na stałe fitness zagościł w moim życiu 15 lat temu, gdy po pierwszej ciąży zostało mnie nieco za dużo.
Po kilku latach udziału w zajęciach grupowych i po namowach koleżanki instruktorki stwierdziłam, że podejmę wyzwanie. Zapisałam się na pierwszy kurs rekreacji ruchowej. Później wszystko potoczyło się z górki. Kolejne kursy i szkolenia oraz coraz więcej godzin w klubach fitness.
Jestem instruktorką fitness, indoor cycling, indoor walking, pilates oraz jogi. Odbyłam szkolenia z zakresu m. in. zdrowego kręgosłupa, stretchingu, deep work, body pump. Jestem również trenerem personalnym.
Prywatnie, jako mama 3 synów jestem doskonałym przykładem, że dzięki regularnym ćwiczeniom można utrzymać doskonałą kondycję oraz niezłą sylwetkę nawet gdy trzecie dziecko urodziło się mając 40 lat.
Kondycja przydaje mi się też w czasie rodzinnych pieszych wycieczek po górach oraz na rowerze gdy dwaj nastoletni synowie są już dużo szybsi ode mnie.
Prowadzi dla Was zajęcia POWER PILATES.

Oliwia Osada

Swoją przygodę ze sportem zaczęłam w wieku 14 lat. Będąc dziewczynką, ważyłam ponad 100 kg. Postanowiłam to zmienić i odkryć siebie na nowo. Postawiłam wszystko na jedną kartę i zaczęłam na własną rękę szukać sposobów na to, aby schudnąć. Przeczytałam wiele książek, pochłaniałam jedną za drugą, nauczyłam się gotować, zaczęłam ćwiczyć i w ciągu dwóch lat zrzuciłam kilkadziesiąt kilogramów. W końcu poczułam, się dobrze w swoim ciele, lecz wpadłam w sidła anoreksji, z którą również musiałam walczyć i cała praca zaczęła się od nowa. Moje przejścia pozwoliły odnaleźć nowe pasje, jakimi są kulturystyka oraz dietetyka. Parę lat później osiągnęłam coś, co było dla mnie wcześniej nie do pomyślenia – zaczęłam pracę z ludźmi jako instruktor fitness, Jumping Frog oraz trener personalny.Udowadniam sobie i innym co dnia, że kształtowanie sylwetki pociąga za sobą niesamowite zmiany osobowościowe, co dostrzec można zarówno u mnie, jak i u moich podopiecznych. Sama z zakompleksionej, szarej dziewczynki stałam się silną –zarówno fizycznie, jak i psychicznie kobietą, która potrafi osiągać wyznaczone sobie cele i żyć szczęśliwie. Zdobyłam koronę Miss oraz wzięłam udział w takich programach jak Must Be the Music, czy X Factor, co wcześniej nie byłoby możliwe ze względu na brak pewności siebie. Trening jest dla mnie receptą na zdrowe, szczęśliwe życie, witalność oraz pokazanie sobie samemu, że nic nie jest niemożliwe, a każdą granicę możemy przekroczyć – zarówno na treningu, jak i w życiu. Obecnie studiuję dietetykę kompleksowo poszerzajac swoją wiedzę. Wspólnie możemy osiągnąć każdy cel, nie ważne w jakim punkcie życia się znajdujesz, wszystko jest w zasięgu Twojej ręki. Ja zaś gwarantuję wsparcie mentalne i merytoryczne w Twojej drodze do nowej/nowego ja!
Close
About