fitness gliwice

Pilates

Pilates to zajęcia dla każdego. W czasie treningu aktywowane są wszystkie mięśnie ciała, ze szczególną koncentracją na mięśniach głębokich, odpowiedzialnnych za postawę i sylwetkę. Ćwiczenia uelastyczniają stawy i przywracają im pełen zakres ruchomości. Odciażają kręgosłup i pozwalaja na głębokie dotlenienie. Wpływają korzystnie na układ nerwowy i krążeniowy. Spokojna muzyka, jaka im towarzyszy pomaga dodatkowo w uzyskaniu stanu głębokiej relaksacji.

 

Czas trwania 55min
Spalone kalorie 300-350kcal
Rodzaj zajęć trening wzmacniający
Efekty odciążony kręgosłup i redukcja bólu
Poziom trudności łatwy, dla wszystkich

Zajęcia prowadzą

Ania Hetman

Od najmłodszych lat związana ze sportem - trenowała szermierkę. Instruktorka rekreacji ruchowej AWF, aerobiku, stepu i wzmacniania. Trenerka personalnalna ATS. Trenerka odpornosci psychicznej. Uwielbia pracę z ludźmi i zawodowo realizuje się jako trenerka kompetencji menadżerskich w korporacji. Fitness jest dla niej pasją i holistycznym sposobem troski o siebie. Na jej zajęciach nie tylko wzmocnisz mięśnie ale także, zredukujesz napięcie w ciele i uspokoisz umysł.

Karolina Arazy-Jankowska

Od najmłodszych lat mocno związana ze sportem.
Wulkan energii z tysiącami pomysłów i pozytywnej energii.
Specjalizuje się w zajęciach zarówno tych wzmacniających jak i  formach mentalnych. Na sali fitness czuję się jak w domu, a możliwość prowadzenia zajęć grupowych sprawia mi wielką radość  i satysfakcję.
Motto życiowe:
Nie ma rzeczy niemożliwych, wystarczy trochę czasu i dobrej motywacji!
Close
About