fitness gliwice

Zdrowe Ciało BODYART

Bodyart to połączenie treningu i relaksu, oraz wykorzystanie funkcji poszczególnych mięśni ludzkiego ciała. Każde z ćwiczeń jest wykonywane świadomie w wolnym tempie, stąd ciało doświadcza dostatecznej ilości czasu, by przeciwstawić się negatywnie obciążającym je lub zbyt szybkim, nieświadomie wykonywanym ruchom, a tym samym pozbywa się się i eliminuje dawne, nieprawidłowe nawyki ruchowe. W porównaniu do klasycznego treningu siłowego, nacisk nie jest kładziony na jedną konkretną grupę mięśniową, ale koncentruje się na ciele jako całości. System ćwiczeń doskonały dla współczesnego, zabieganego i zapracowanego człowieka, który poza ćwiczeniami pragnie odnaleźć spokój wewnętrzny. W treningu wykorzystujemy ćwiczenia siły, świadomości, terapeutyczne oraz inspirowane jogą.

Czas trwania 55min
Spalone kalorie 200-300kcal
Rodzaj zajęć rozciągające, spokojne
Efekty odciążony kręgosłup i redukcja bólu
Poziom trudności łatwy, dla wszystkich

Zajęcia prowadzi

Gabi Karmański

Od dziecka związana ze sportem: początkowo balet, potem szermierka, w końcu odnalazła spełnienie w prowadzeniu zajęć grupowych oraz indywidualnych i to właśnie z nimi ostatecznie wiąże swoją drogę zawodową.
Od 2009r. Gabriela jest dyplomowanym Instruktorem Sportu: specjalność Fitness-nowoczesne formy gimnastyki oraz Instruktor AquaGym. Od stycznia 2012r certyfikowany TRENER PERSONALNY  EQF 4  przez  The European Register of Exercise Professionals. Po ukończonym kursie Dietetycznym od 2012r tworzy zbilansowane diety. Od 2017r współpracuje z kobietami w ciąży. W 2017r. po zdanym egzaminie otrzymała tytuł Międzynarodowego Instruktora bodyArt.
Nie jest to tylko jej praca, ale przede wszystkim pasja, dzięki czemu wciąż poszerza swoją  wiedzę w dziedzinie kształtowania sylwetki i żywienia (uczestnik konwencji, szkoleń, seminariów w Polsce i za granicą). Pasjonuje ją praca z ciałem dlatego też stworzyła swój autorski program na którym zajmuje się modelowaniem sylwetki. Jest zwolennikiem zajęć prozdrowotnych, uważa że lepiej zapobiegać niż leczyć.
Jako instruktor jest dokładna i wymagająca, ponieważ uważa, że jedynie konsekwencja w działaniu może przynieść oczekiwane rezultaty, a wspólne uczestnictwo w zajęciach doskonale wpływa na kondycję fizyczną i psychiczna. Podczas treningów duży nacisk kładzie na bezpieczeństwo swoich Klientów, dobierając ćwiczenia do ich możliwości i stanu zdrowia. Zarówno na zajęciach, jak i w życiu codziennym jest osobą radosną, otwartą, pełna energii.
Close
About