fitness gliwice

Squash Gliwice

Tylko u nas w Shausha Sport Club w Szałszy / Gliwice zagrasz w squash na jedynych w Polsce 3 klimatyzowanych ASB Game Court z możliwością przesuwania ścian i utworzenia w krótkim czasie kortu do badmintona, kortów do gry w debla, lub przekształcenie ich w największą salę fitness na Śląsku.

Do dyspozycji graczy udostępniamy przestronne szatnie z natryskami a także możliwość skorzystania ze strefy wellness, w skład której wchodzą: sauna sucha oraz sauna na podczerwień, pokój relaksacyjny i taras widokowy.

Korty

Nasze korty ASB SquashCourts znalazły się w zestawieniu 18 wyróżnionych spośród 6 tysięcy przez producenta ze względu na swoje wszechstronne wykorzystanie powierzchni. Amortyzowana na legarach podłoga jest zbawienna dla kolan i ścięgien. Podłoga firmy HARO spełnia wszystkie wymagania stawiane przez normę „DIN 18032 : 2 parametry dla podłóg sportowych” oraz zapewnia bezpieczne i stabilne podłoże dla stóp. Posiada certyfikat FIBA – I poziom, dopuszczający do rozgrywania na niej zawodów na najwyższym szczeblu.Innowacyjny system ruchomych ścian sprawia, że w kilka sekund korty do gry pojedynczej może zostać przekształcony w kort do gry w debla w squashu lub kort do badmintona.

Rezerwacji kortów do squasha można dokonywać telefonicznie oraz przez naszą strefę online. Korty można odwoływać na 24h przed (szczegóły znajdują się w naszym regulaminie klubu).

Close
About