Badminton w SHAUSHA Sport Club Gliwice

ewa.jpgTylko u nas w Shausha Sport Club w Szałszy / Gliwice zagrasz w badmintona na korcie położonym na podwójnie legarowanej, wentylowanej, profesjonalnej podłodze sportowej. Komfort stawów i optymalną przyczepność zapewniają także najwyższej jakości panele niemieckiej firmy Haro. Duży odstęp pomiędzy kortem a ścianą gwarantuje komfort, a odpowiednia wysokości hali umożliwi zagrania najwyższych lotów. Doskonała wentylacja z klimatyzacją dzięki laminarnemu przepływowi powietrza zapewnia stałość lotu lotki. Ściany hali pomalowane są na jednolity kolor na którym łatwo jest śledzić jej ruch. Niebagatelną zaletą jest także oświetlenie, rozmieszczone na powierzchni całych kortów równomiernie. W ten sposób światło dociera do każdej części kortu z tym samym natężeniem i, co najważniejsze, nie razi!
Grając u nas w badmintona można eksplorować granice możliwości ludzkiego ciała i refleksu ustawiając potencjometr na 11 albo odbijać towarzysko/rekreacyjnie w gronie rodzinnym, czy z przyjaciółmi. Nieoceniony jako źródło dobrej zabawy jest także debel, który umożliwia takie konfigurowanie par, by gra była wyrównana.
 

1. Rezerwacje kortu:

  • rezerwacji kortu można dokonywać w recepcji w godzinach jej urzędowania, osobiście lub telefonicznie;
  • Dokonując rezerwacji należy podać imię i nazwisko, oraz numer telefonu w razie kontaktu;
  • rezerwacje dokonywane są na pełną godzinę;

2. Odwołanie rezerwacji kortu:

  • w razie konieczności odwołania rezerwacji prosimy, by zrobić to jak najwcześniej;
  • w przypadku odwołania rezerwacji kortów oraz treningów indywidualnych dnia poprzedzającego grę nie pobiera się opłaty;
  • rezerwacja kortów nieodwołana lub odwołana po 10.00 w dniu gry podlega opłacie.