fitness gliwice

Siłownia Gliwice

SHAUSHA Sport Club w Szałszy to nowoczesna siłownia, wyposażona w najwyższej klasy sprzęt sportowy firmy PRECOR. Każda maszyna jest dwufunkcyjna, co oznacza, że można na niej ćwiczyć dwie partie mięśniowe. Cała siłownia została wydzielona na kilka stref, które różnią się od siebie charakterem wykonywanych treningów.

Cennik

Karnet

do 15:00

109 zł

 

Karnet Junior/Student

 

99 zł

 

Karnet Open

 

159 zł

 

Dla posiadaczy kart

fitness
fitness gliwice shausha

Siłownia, fitness, sauny.

BEZ DOPŁAT

Wyjątkowa siłownia w Gliwicach

Siłownia SHAUSHA zlokalizowana tuż za miastem koło Gliwic nieopodal Zabrza i Tarnowskich Gór to miejsce idealne do realizacji Twoich treningowych celów. Znajdziesz tutaj wszystko, czego Ci trzeba, by poprawić swoją kondycję, zwiększyć siłę, wypracować doskonałą sylwetkę i sprawić, że będziesz czuć się wyśmienicie w gronie kompetentnych i przyjaznych Ci osób.

Siłownia Gliwice SHAUSHA jest siłownią butikową, co znaczy, że ceni sobie obecność stałych klubowiczów i dokłada wszelkich starań, by zapewnić im jak najlepsze warunki do zrównoważonego rozwoju fizycznego. Niewielka, lecz bogato zagospodarowana powierzchnia stwarza atmosferę sprzyjającą efektywnemu treningowi i sprawia, że po prostu chce się tu wracać, co potwierdzają nasi regularni bywalcy.

Przestrzeń siłowni podzieliliśmy na cztery strefy, z których każda ma do zaoferowania innego rodzaju sprzęt i służy innym celom treningowym.

Strefy na siłowni Gliwice SHAUSHA: cardio i maszyny

Jedną z dostępnych w naszej siłowni stref jest strefa cardio. Jej zadaniem jest pomóc Ci w spaleniu nadmiernej tkanki tłuszczowej, zwiększeniu wydolności serca i polepszeniu kondycji. Zgromadzone tutaj sprzęty – takie jak bieżnie, rowery, stepery, orbitreki czy schody – pozwolą Ci dostosować tryb oraz intensywność ćwiczeń do swoich indywidualnych preferencji i możliwości.

Jeśli zależy Ci na zwiększeniu swojej masy mięśniowej z uwzględnieniem konkretnych partii, to powinieneś udać się na strefę maszyn. Znajdziesz tutaj zarówno klasyczne „wyciskarki”, jak i nowoczesne urządzenia służące budowie poszczególnych grup mięśni. Lekko nie będzie, za to na pewno satysfakcjonująco!

Nowoczesna siłownia Gliwice: wolne ciężary i crosstrening

Na strefie wolnych ciężarów, zwanej również strefą mocy, poćwiczysz w 100% indywidualnie z takim obciążeniem, jakie uznasz za odpowiednie dla siebie. Obszar ten wyposażyliśmy w hantle, kettlebelle, sztangi, gryfy, ławki i różnego rodzaju ciężarki. Duży wybór – jest. Komfortowa przestrzeń do ćwiczeń – jest. Wsparcie trenerskie – jest. A czy Ty już jesteś?

W obrębie naszej gliwickiej siłowni w Szałszy, będącej częścią klubu sportowego SHAUSHA, znajduje się również strefa przeznaczona do crosstreningu. To właśnie tutaj znajdziesz specjalistyczną bramę oraz niezbędne akcesoria (liny, gumy itp.) służące rozwijaniu dziesięciu głównych sprawności fizycznych.

Co jeszcze oferuje siłownia Gliwice SHAUSHA?

Na naszej siłowni masz możliwość skorzystania z urządzenia analizującego skład ciała. To bardzo ważny pomiar, który dostarczy Ci cennych informacji o Twoim ciele, takich jak zawartość tkanki tłuszczowej, tkanki mięśniowej, wody, minerałów, protein i wiele innych danych. Na tej podstawie nasz trener udzieli Ci dokładnych porad, wyznaczy najlepszy kierunek ćwiczeń, ułoży plan treningowy, a także zaproponuje optymalną dietę.

To kiedy Twój pierwszy dzień w siłowni Gliwice SHAUSHA? Zapraszamy!

Close
About