fitness gliwice

Modelowanie sylwetki

Zajęcia idealne dla każdej kobiety, zawierają elementy treningu cardio, wzmacniającego i modelującego sylwetkę. Ćwiczenia zostały tak dobrane, aby zarówno przyczynić się do redukcji tkanki tłuszczowej (elementy cardio) oraz pięknie wymodelować poszczególne partie mięśniowe. Dlatego też jest to połączenie ćwiczeń full body workout z naciskiem na newralgiczne dla kobiet partie – brzucha, ud oraz pośladków, co sprawia, że sylwetka stanie się smuklejsza, mięśnie ładnie zarysowane, a cellulit niewidoczny.
Zajęcia bardzo zróżnicowane – wykorzystujemy zarówno obciążenie własnego ciała oraz specjalistyczny sprzęt (fitball, step, sztangi, mini-bandy czy hantle). Ćwiczenia połączone w serie, znacząco przyczynią się do poprawy siły, elastyczności mięśni.
Czas trwania 55min
Spalone kalorie 500kcal
Rodzaj zajęć spalające, modelujące
Efekty spalenie kalorii, wymodelowanie sylwetki
Poziom trudności łatwy, dla wszystkich

Zajęcia prowadzi

Aleksandra Grela

Trener personalny, instruktor fitness oraz aqua fitness. Sport zawsze gościł w moim życiu. Jako dziecko często rodzinnie wędrowaliśmy po górach i to dzięki rodzicom pokochałam piesze wędrówki po górach, dzięki mężowi zaś poznałam uroki wspinaczki na hali i tej fajniejszej wersji skałkowej, a dzieci sprawiły, że zaczęłam biegać. Macierzyństwo to kompromis pomiędzy brakiem czasu dla siebie oraz potrzebą zresetowania głowy i nabrania sił, ale zgodnie z zasadą szczęśliwa mama to szczęśliwe dzieci, udało się. Choć życie prowadziło mnie krętą drogą, także tą zawodową to sport pozwala znosić porażki, podnosić się i iść dalej. Wymarzone studia na AWF, rok przygotowań z powodu drobnej pomyłki, niedopatrzenia i brak wsparcia sprawiły, że marzenia o fizjoterapii i kontynuowania przygody z sportem jako instruktor pływania legły w gruzach. Dziś mogę powiedzieć, że nigdy nie jest zbyt późno, by zawalczyć o swoje marzenia, o to by w życiu robić to co się kocha, by zawalczyć o siebie. Dzięki namowom męża zostałam trenerem personalnym, a potem już efekt kuli śnieżnej zaprowadził mnie na basen, gdzie prowadzę zajęcia aqua oraz nauki pływania, na salę fitness gdzie mam przyjemność prowadzić zajęcia dla kobiet. Choć jeszcze długa droga przede mną do perfekcji, nie przeraża mnie to, wręcz przeciwnie, napędza i motywuje, bo uwielbiam wyzwania, nowe doświadczenia.
Close
About