fitness gliwice

BPU

Trening BPU ma charakter kształtująco – modelujący. Jego celem jest poprawa siły, elastyczności i kształtu mięśni brzucha, pośladków oraz ud. Polega na wielokrotnych powtórkach zestawów ćwiczeń z lub bez obciążenia.
Są to ćwiczenia, które z jednej strony będą redukować tkankę tłuszczową a z drugiej wzmacniać tkankę mięśniową.

Dzięki temu brzuch stanie się płaski i wymodelowany, pośladki jędrne a uda smukłe.

Czas trwania 55min
Spalone kalorie 500kcal
Rodzaj zajęć spalające, modelujące
Efekty spalenie kalorii, wymodelowanie sylwetki
Poziom trudności łatwy, dla wszystkich

Zajęcia prowadzi

Kasia Gibaszek

Z fitnessem jestem związana od...bardzo wielu lat. Już jako nastolatka uczęszczałam na zajęcia grupowe do nielicznych wówczas klubów.
Na stałe fitness zagościł w moim życiu 15 lat temu, gdy po pierwszej ciąży zostało mnie nieco za dużo.
Po kilku latach udziału w zajęciach grupowych i po namowach koleżanki instruktorki stwierdziłam, że podejmę wyzwanie. Zapisałam się na pierwszy kurs rekreacji ruchowej. Później wszystko potoczyło się z górki. Kolejne kursy i szkolenia oraz coraz więcej godzin w klubach fitness.
Jestem instruktorką fitness, indoor cycling, indoor walking, pilates oraz jogi. Odbyłam szkolenia z zakresu m. in. zdrowego kręgosłupa, stretchingu, deep work, body pump. Jestem również trenerem personalnym.
Prywatnie, jako mama 3 synów jestem doskonałym przykładem, że dzięki regularnym ćwiczeniom można utrzymać doskonałą kondycję oraz niezłą sylwetkę nawet gdy trzecie dziecko urodziło się mając 40 lat.
Kondycja przydaje mi się też w czasie rodzinnych pieszych wycieczek po górach oraz na rowerze gdy dwaj nastoletni synowie są już dużo szybsi ode mnie.
Prowadzi dla Was zajęcia BPU oraz POWER PILATES.
Close
About