fitness gliwice

Trening personalny Gliwice

Trening personalny to jeden z najefektywniejszych i najszybszych sposobów na osiągnięcie wymarzonej sylwetkiIndywidualnie dostosowane programy treningowe powodują, że nie marnujesz czasu na ćwiczenia, które nie przynoszą pożądanych efektów, a wiedza i doświadczenie naszych trenerów mogą pomóc w przypadku, gdy nie będziesz wiedział jak zacząć.

Brakuje Ci motywacji? Dajesz z siebie więcej kiedy wiesz, że ktoś nad Tobą czuwa? Kolejny powód abyś skorzystał z trenera personalnego. To osoba, która nie tylko pomoże Ci się odpowiednio zmotywować, ale i wytrwać w swoich postanowieniach kiedy nadejdzie chwila kryzysu i zwątpienia.

Pamiętaj, że trenerzy dostosowują program treningowy do Twoich predyspozycji i ewentualnych przeciwwskazań, co sprawia, że są one przede wszystkim bezpieczne dla Twojego ciała. Asekurują Cię przy maszynach, dbają o to żebyś poprawnie wykonywał poszczególne ćwiczenia, dzięki czemu ryzyko kontuzji jest redukowane do minimum. Dzięki właściwie dobranym ćwiczeniom skutecznie potrafią rozciągnąć, rozluźnić lub wzmocnić wybrane partie mięśniowe jednocześnie znacząco poprawiając jakość życia.

siłownia gliwice trening personalny
siłownia gliwice shausha zajęcia z trenerem
Treningi personalne umawia się indywidualnie z trenerami personalnymi. Skontaktuj się z nami, a podamy wszelkie namiary.

Trenerzy personalni

Więcej

Gabi Karmański

Więcej

Ola Gawlik

Więcej

Tomasz Kochel

TRENERZE!! NOWOŚĆ!!

Close
About