fitness gliwice

Badminton

Tylko u nas w Shausha Sport Club w Szałszy / Gliwice zagrasz w badmintona na korcie położonym na podwójnie legarowanej, wentylowanej, profesjonalnej podłodze sportowej. Komfort stawów i optymalną przyczepność zapewniają także najwyższej jakości panele niemieckiej firmy Haro. Komfort gwarantuje odpowiednia wysokości hali co umożliwi zagrania najwyższych lotów. Doskonała wentylacja z klimatyzacją dzięki laminarnemu przepływowi powietrza zapewnia stałość lotu lotki. Ściany hali pomalowane są na jednolity kolor na którym łatwo jest śledzić jej ruch. Niebagatelną zaletą jest także oświetlenie, rozmieszczone na powierzchni całych kortów równomiernie. W ten sposób światło dociera do każdej części kortu z tym samym natężeniem i, co najważniejsze, nie razi!

Grając u nas w badmintona można eksplorować granice możliwości ludzkiego ciała i refleksu ustawiając potencjometr na 11 albo odbijać towarzysko/rekreacyjnie w gronie rodzinnym, czy z przyjaciółmi. Nieoceniony jako źródło dobrej zabawy jest także debel, który umożliwia takie konfigurowanie par, by gra była wyrównana.

Rezerwacje kortu do badmintona:

  • rezerwacji kortu można dokonywać w recepcji w godzinach jej urzędowania, osobiście lub telefonicznie;
  • Dokonując rezerwacji należy podać imię i nazwisko, oraz numer telefonu w razie kontaktu;
  • rezerwacje dokonywane są na pełną godzinę;

 

Odwołanie rezerwacji kortu do badmintona:

  • w razie konieczności odwołania rezerwacji prosimy, by zrobić to jak najwcześniej;
  • w przypadku odwołania rezerwacji kortów oraz treningów indywidualnych dnia poprzedzającego grę nie pobiera się opłaty;
  • rezerwacja kortów nieodwołana podlega opłacie.

Trener badmintona

AGNIESZKA BAROWSKA – absolwentka wychowania fizycznego na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Swoją przygodę z tenisem rozpoczęła w wieku 9 lat i kontynuuje ją aż do dziś w pracy trenera z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Podczas studiów zdobyła tytuł trenera tenisa II klasy, jest instruktorem squasha i fitnessu.
Reprezentowała uczelnię AWF w Akademickich Mistrzostwach Śląska i Polski. Za swój największy indywidualny sukces uważa v-ce mistrzostwo w Akademickich Mistrzostwach Śląska w 2010 roku. Ponadto ze swoją drużyną zdobyła złoto na Akademickich Mistrzostwach Polski w 2013 roku.
Od roku 2010 prowadzi sekcję tenisową dla dzieci i młodzieży w Miasteczku Śląskim i ma pod swoją opieką około 30 młodych adeptów tenisa. Zaprasza do rozpoczęcia swojej przygody z tenisem dzieci, młodzież, ale także dorosłych zarówno do udziału w lekcjach indywidualnych jak i rywalizacji w sparingach. Dodatkowo prowadzi również zajęcia doskonalące grę w badmintona.

Cennik

Pon-Nd

06:00-22:30

45 zł/h

Dla posiadaczy kart

fitness
fitness shausha gliwice

-15zł

Close
About