fitness gliwice

TRX

Trening TRX polecany jest każdemu, niezależnie od stopnia jego wytrenowania. Dzięki ćwiczeniom w zawieszeniu kobiety mogą wyszczuplić i ujędrnić sylwetkę, natomiast mężczyźni wyrzeźbić dowolną partię mięśni

W treningu na taśmach wykorzystujemy obciążenie w postaci własnego ciała, a poprzez odpowiednie ustawienie, jesteśmy w stanie zwiększyć lub zmniejszyć trudność wykonywanych ćwiczeń i dostosować je do swoich możliwości. Ćwiczenia z wykorzystaniem TRX’a są dobrą alternatywą dla osób mających przeciwwskazania do klasycznego treningu siłowego, ale również świetnie się sprawdzą jako urozmaicenie siłowych treningów, bowiem zaangażują zupełnie inne grupy mięśniowe do pracy. Ćwiczenia wykonywane w sposób poprawny, gwarantują zrównoważony rozwój wszystkich grup mięśniowych. Oprócz wzmocnienia mięśni powierzchownych, ćwiczenia zaangażują również mięśnie głębokie i stabilizujące, których prawidłowa praca pozytywnie wpłynie na rezultaty treningów u zawodowego sportowca i u osoby, która dopiero zaczyna swoją przygodę na siłowni.

Czas trwania 55min
Spalone kalorie 600kcal
Rodzaj zajęć rzeźbiące, spalające kalorie
Efekty spalenie kalorii, wzmocnienie mięśni
Poziom trudności łatwy, dla wszystkich

Zajęcia prowadzi

Rafał Wieczorowski

Rafał Wieczorowski - pasjonat sportu, trener personalny i instruktor fitness specjalizujący się w zajęciach interwałowych, TRX, treningu funkcjonalnego, crossfit i bungee fitness. W tej dziedzinie może się pochwalić osiągnięciami, takimi jak trener roku fitness miesięcznika Shape oraz półfinalista konkursu trener roku magazynu Lif-e Polska! W 2021` półfinlaista konkursu e-Trenera Roku 2020 ONLINE.

Od najmłodszych lat zakochany w Karate, jest wielokrotnym Mistrzem Polski juniorów, seniorów oraz brązowym medalistą Mistrzostw Świata w Nowym Jorku!

Aktualnie swoją karierę pokierował w stronę trenowania i nauki innych - ma wśród swoich podopiecznych wielu utytułowanych zawodników, w tym Mistrzynie Świata, a w naszym klubie będzie prowadzić dla Was zajęcia fitness skupione na tym, żeby spalać kalorie i modelować sylwetkę - TRX i FIT MIX.

Nic więcej pisać nie trzeba - przyjdźcie i sprawdźcie sami!

Close
About