fitness gliwice

Trening z Rafałem/BPU

Trening z Rafałem to połączenie treningu interwałowego spalającego tkankę tłuszczową oraz podkręcającego metabolizm z treningiem siłowym na sztangach, hantlach, gumach oporowych.

Skupiamy się na na najważniejszych partiach takich jak pośladki, uda, brzuch, plecy, ramiona.

 

Czas trwania 50min
Spalone kalorie 600kcal
Rodzaj zajęć wzmacniający
Efekty wyrzeźbione ciało, wysmuklona sylwetka
Poziom trudności średniozaawansowany

Zajęcia prowadzi

Rafał Wieczorowski

Rafał Wieczorowski - pasjonat sportu, trener personalny i instruktor fitness specjalizujący się w zajęciach interwałowych, TRX, treningu funkcjonalnego, crossfit i bungee fitness. W tej dziedzinie może się pochwalić osiągnięciami, takimi jak trener roku fitness miesięcznika Shape oraz półfinalista konkursu trener roku magazynu Lif-e Polska! W 2021` półfinlaista konkursu e-Trenera Roku 2020 ONLINE.

Od najmłodszych lat zakochany w Karate, jest wielokrotnym Mistrzem Polski juniorów, seniorów oraz brązowym medalistą Mistrzostw Świata w Nowym Jorku!

Aktualnie swoją karierę pokierował w stronę trenowania i nauki innych - ma wśród swoich podopiecznych wielu utytułowanych zawodników, w tym Mistrzynie Świata, a w naszym klubie będzie prowadzić dla Was zajęcia fitness skupione na tym, żeby spalać kalorie i modelować sylwetkę - TRX i FIT MIX.

Nic więcej pisać nie trzeba - przyjdźcie i sprawdźcie sami!

Close
About