fitness gliwice

Kamil Zdziebko

Nazywam się Kamil Zdziebko – Jestem Trenerem Personalnym z Pasją i kilkuletnim doświadczeniem. Moja przygoda na siłowni zaczęła się już 9 lat temu, przez ten czas doskonaliłem swoją technikę i nabywałem nową wiedzę na studiach, kursach i szkoleniach.

Ukończyłem studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym – kierunek Fizjoterapia.

Jestem młody, ale ambitny, uwielbiam ciężką pracę i nienawidzę wymówek ponieważ tylko dyscyplina i określony cel jest drogą do sukcesu.

Od dwóch lat pracuję na śląskich siłowniach z wieloma rodzajami klientów. Pomagam osiągnąć upragnione sylwetki, poprawić zdrowie, a także pozbyć się bólu więc Tobie również z pewnością pomogę.

W treningu skupiam się głównie na poprawnych wzorcach ruchowych. Specjalizuje się głównie w treningu medycznym oraz siłowym. Uwielbiam także różnego rodzaju ćwiczenia rozciągające, poprawiające mobilność i zakresy ruchomości stawów.

Jeżeli masz problem z aparatem ruchu, męczą Cię kontuzje lub doskwiera Ci ból to z pewnością mogę Ci pomóc poprzez odpowiednio ukierunkowany trening.

Specjalnie dla Ciebie zaprogramuję trening skupiający się na słabych ogniwach Twojego Ciała.

Jeżeli masz problem z utratą tkanki tłuszczowej lub budową masy mięśniowej to ułożę dla Ciebie Plan Żywieniowy, który pomoże Ci osiągnąć Twoje CELE.

Wiek nie ma tutaj żadnego znaczenia, liczą się Twoje chęci i zapał oraz świadomość, że chcesz coś zmienić w swoim życiu.

To co? Kiedy zaczynamy walkę o lepszą sylwetkę?

Do zobaczenia, Kamil

Close
About