fitness gliwice

PROMOCJA NA KARNETY

SPECJALNIE DLA WAS! PRZEDŁUŻAMY PROMOCJĘ!

KUP KARNET I ZAOSZCZĘDŹ!

KARNETY BEZ UMÓW! KUP TERAZ, AKTYWUJ PO PRZYJŚCIU!

 OPEN 1 MIESIĄCOPEN 1 MIESIĄC DO 15:00OPEN 1 MIESIĄC STUDENT
NOWA CENA159,-109,-99,-
STARA CENA189,-139,-129,-

OPEN – korzystanie z siłowni, zajęć fitness oraz saunarium solankowego BEZ OGRANICZEŃ.

SIŁOWNIA

SHAUSHA Sport Club w Szałszy to nowoczesna siłownia, wyposażona w najwyższej klasy sprzęt sportowy firmy PRECOR. Każda maszyna jest dwufunkcyjna, co oznacza, że można na niej ćwiczyć dwie partie mięśniowe. Cała siłownia została wydzielona na kilka stref, które różnią się od siebie charakterem wykonywanych treningów.

ZAJĘCIA FITNESS

Istniejemy po to, by proponować mieszkankom Gliwic i okolicznych miejscowości najbardziej elastyczną ofertę  zajęć fitness, w ramach której każda z Was znajdzie coś w sam raz dla siebie. Aktualny grafik znajduje się TUTAJ.

SAUNARIUM SOLANKOWE

W naszym saunarium solankowym znajduje się ściana z soli himalajskiej oraz dwie sauny: fińska (sucha) oraz na podczerwień. Krystaliczna sól kamienna jest naturalnym jonizatorem, który efektywnie poprawia jakość powietrza, produkując jony ujemne. Zjonizowane ujemnie powietrze pozwala polepszyć kondycję zdrowotną i działa wspomagająco przy leczeniu wielu dolegliwości.

Twój trener personalny u Nas na siłowni bez dodatkowych opłat! Zabierz swojego trenera ze sobą! Shausha Sport Club to idealne miejsce do ćwiczeń dla Ciebie i Twojego trenera! Profesjonalny sprzęt, kameralna atmosfera, świetni ludzie!

Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo sanitarne, bieżącą dezyfenkcję sprzętów oraz dostęp do środków antybakteryjnych dla każdego korzystającego z obiektu.

WYTYCZNE DOTYCZĄCE FUNKCJONOWANIA KLUBU:

  1. Maksymalna ilość osób w klubie zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów.
  2. Klubowicz zobowiązuje się do:
  • dezynfekcji rąk przy wejściu/wyjściu z klubu
  • dezynfekcji po sobie wszelkich sprzętów
  • zakrywania ust i nosa przez cały okres przebywania w klubie (za wyjątkiem gry/treningu)
  • zachowanie bezpiecznego dystansu od pozostałych osób
  • używania w miarę możliwości własnych sprzętów (np. mata, roller)
  • przynoszenia własnego ręcznika i zabezpieczania nim sprzętów

3. Klub obliguje się do wyposażenia wszystkich ogólnodostępnych miejsc w środki do dezynfekcji, cyklicznego dezynfekowania sprzętów oraz pomieszczeń oraz wyłączenia co drugiego rzędu szafek w szatniach.

.

Close
About