fitness gliwice

Trening TRX

Przestronny trening wzmacniający w podwieszeniu z wykorzystaniem taśm TRX kształtujący całe ciało w jednej sesji treningowej. Poprzez zaangażowanie mięśni głębokich zwiększamy stabilizację swojego ciała. Mogą z niego korzystać osoby bardziej doświadczone oraz Ci którzy wracają do formy po dłuższej przerwie.
Pomoże zarówno w wyrzeźbieniu i wymodelowaniu sylwetki, jak i w poprawieniu kondycji czy spaleniu tkanki tłuszczowej.

Zajęcia TRX odbywają się w każdy wtorek i czwartek o godzinie 21:00.

Czas trwania 55min
Spalone kalorie 600kcal
Rodzaj zajęć wzmacniające
Efekty wzmocnienie poszczególnych partii ciała
Poziom trudności zaawansowany

Zajęcia prowadzą

siłownia gliwice - trener Dawid

Dawid Zimny

Absolwent AWF w Krakowie o specjalności „korekcja wad postawy”. Licencjonowany trener personalny oraz instruktor narciarstwa zjazdowego.  Od najmłodszych lat związany jest ze sportem. Pasjonat Judo oraz były reprezentant Śląska w Judo Juniorów. Swoje doświadczenie na macie zdobywał również w Krakowskiej szkole SWD „Szkoła Walki Drwal”.

Mateusz Szewczyk

Cześć, jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach o kierunku "gimnastyka korekcyjna" oraz "trening funkcjonalny osób w średnim i starszym wieku". Na studiach ukończyłem kurs trenera personalnego i kurs trenera pływania. Zrobiłem również specjalizację instruktora rekreacji ruchowej - fitness ćwiczenia siłowe oraz specjalizację instruktora akrobatyki. Od najmłodszych lat pasjonuję się sportem. Mam za sobą kilkunastoletnią karierę pływacką. Na studiach zacząłem się interesować sportami siłowymi, sylwetkowymi i akrobatyką. Byłem również w USA pracując jako ratownik nad oceanem. Poznałem tam wiele wspaniałych osób. Teraz chętnie poznam Was klubowicze Shaushy! ? Jeśli chcesz zrzucić kilogramy, zbudować masę mięśniową lub uporać się z bólem pleców zapraszam do wspólnych rozmów oraz treningów
Close
About