fitness gliwice

Piloxing

PILOXING® SSP to innowacyjny i interdyscyplinarny program fitness łączący następujące formy: boks, pilates i taniec. Zajęcia składają się z rozgrzewki, części głównej, podczas której wykonujemy kolejno kombinacje bokserskie, statyczne ćwiczenia pilates oraz proste choreografie taneczne. Dzięki temu każdy uczestnik zajęć ma możliwość podczas jednostki treningowej poczuć się SLEEK (powabnie), SEXY (seksownie) i POWERFULL pełnym siły i energii. Na zakończenie wykonuje się ćwiczenia wzmacniające na matach ukierunkowane głównie na pracę mięśni pośladkowych , ud i brzucha. Łącząc wszystkie te elementy otrzymujemy kompletny trening interwałowy z elementami ćwiczeń wzmacniających, co zapewnia spalanie tkanki tłuszczowej, wzmacnianie mięśni, a tym samym wysmuklenie i wyrzeźbienie zgrabnej sylwetki. Intensywność treningu możemy zwiększyć poprzez użycie specjalnych rękawic obciążeniowych Piloxing®, dzięki którym angażujemy znaczniej mięśnie kończyn górnych. Preferuje się ćwiczenie na boso (opcjonalnie) w celu podniesienia efektywności treningu oraz lepszego czucia podłoża w czasie wykonywania ćwiczeń równoważnych.

Zobacz jak nasza instruktorka zaprezentowała Piloxing w programie „Pytanie na śniadanie”: https://pytanienasniadanie.tvp.pl/37658964/nowy-trend-w-fitnessie-piloxing

Zajęcia Piloxing odbywają się w każdą sobotę o godzinie 09:00.

Czas trwania 55min
Spalone kalorie 900kcal
Rodzaj zajęć spalające kalorie
Efekty smukła sylwetka, wzmocnienie mięśni
Poziom trudności średniozaawansowany

Zajęcia prowadzi

Karina Jany

Instruktor rekreacji ruchowej - specjalność fitness, trener aqua fitness, instruktor pilates, licencjonowany instruktor piloxing ssp, piloxingu knockout, indoore cycling, deep work i inne. Zawsze uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona do życia i treningów. Kocha fitness pracę z ludźmi, sport, jazdę na rowerze w każdą pogode, sporty extremalne,zdrowy tryb życia. Uwielbia motywować swoich podopiecznych, a jej motto to:"Nigdy sie nie poddawaj i walcz o swoje marzenia". Uważa że najlepsze rzeczy sa warte wysilku i warto za nie płacić zaangażowaniem każdego dnia.
Close
About