fitness gliwice

Pilates/Zdrowy Kręgosłup

Forma ćwiczeń, która aktywizuje i modeluje całe ciało. Ćwiczenia koncentrują się wokół trzech elementów: rozciągania, naprężania i rozluźniania mięśni. Poprzez ćwiczenia stają się one bardziej elastyczne, a sylwetka smukła się. Pilates pomaga nam odzyskać prawidłową postawę ciała. Zajęcia prowadzone przy przygaszonym świetle oraz spokojniejszej muzyce. Pilates skupia się na angażowaniu mięśni głębokich brzucha. Cały trening przyczyni się do wzmocnienia mięśni bez ich nadmiernego rozbudowywania, nadając im ładny i atrakcyjny kształt. Odciążeniu ulegnie także kręgosłup oraz plecy, Twoja postawa będzie bardziej prawidłowa.

Zajęcia Pilates/Zdrowy Kręgosłup odbywają się w każdy wtorek i czwartek o godzinie 18:00 oraz w środę i piątek o godzinie 09:00.

Czas trwania 55min
Spalone kalorie 200-300kcal
Rodzaj zajęć rozciągające, spokojne
Efekty odciążony kręgosłup i redukcja bólu
Poziom trudności łatwy, dla wszystkich

Zajęcia prowadzą

Sonia Staliś

Absolwentka Politechniki Śląskiej w oddziale w Zabrzu. Swoją przygodę ze sportem zaczęła w szkole podstawowej gdzie trenowała piłkę ręczną. Zajęcia fitness prowadzi od 9 lat. Uwielbia pracę z ludźmi, co widać na zajęciach, gdzie zaraża wszystkich swoją energią, zwraca szczególną uwagę na prawidłową technikę wykonywania, bezpieczeństwo i oddech. Choć jest niezwykle ciepła i serdeczną osobą, potrafi również zmobilizować do ciężkiej pracy podczas treningu. Z jej zajęć wyjdziesz z uczuciem satysfakcji, zastrzyk endorfin gwarantowany.

Gabi Karmański

Od dziecka związana ze sportem: początkowo balet, potem szermierka, w końcu odnalazła spełnienie w prowadzeniu zajęć grupowych oraz indywidualnych i to właśnie z nimi ostatecznie wiąże swoją drogę zawodową.
Od 2009r. Gabriela jest dyplomowanym Instruktorem Sportu: specjalność Fitness-nowoczesne formy gimnastyki oraz Instruktor AquaGym. Od stycznia 2012r certyfikowany TRENER PERSONALNY  EQF 4  przez  The European Register of Exercise Professionals. Po ukończonym kursie Dietetycznym od 2012r tworzy zbilansowane diety. Od 2017r współpracuje z kobietami w ciąży. W 2017r. po zdanym egzaminie otrzymała tytuł Międzynarodowego Instruktora bodyArt.
Nie jest to tylko jej praca, ale przede wszystkim pasja, dzięki czemu wciąż poszerza swoją  wiedzę w dziedzinie kształtowania sylwetki i żywienia (uczestnik konwencji, szkoleń, seminariów w Polsce i za granicą). Pasjonuje ją praca z ciałem dlatego też stworzyła swój autorski program na którym zajmuje się modelowaniem sylwetki. Jest zwolennikiem zajęć prozdrowotnych, uważa że lepiej zapobiegać niż leczyć.
Jako instruktor jest dokładna i wymagająca, ponieważ uważa, że jedynie konsekwencja w działaniu może przynieść oczekiwane rezultaty, a wspólne uczestnictwo w zajęciach doskonale wpływa na kondycję fizyczną i psychiczna. Podczas treningów duży nacisk kładzie na bezpieczeństwo swoich Klientów, dobierając ćwiczenia do ich możliwości i stanu zdrowia. Zarówno na zajęciach, jak i w życiu codziennym jest osobą radosną, otwartą, pełna energii.
Close
About