fitness gliwice

Full Body Workout

Przestronny trening wzmacniający i kształtujący całe ciało w jednej sesji treningowej. Podczas treningu fitness w Gliwicach stosujemy dodatkowy sprzęt (hantle, stepy, gumy) co zwiększa zaangażowanie mięśni głębokich. Mogą z niego korzystać osoby bardziej doświadczone oraz Ci którzy wracają do formy po dłuższej przerwie.
Pomoże zarówno w wyrzeźbieniu i wymodelowaniu sylwetki, jak i w poprawieniu kondycji czy spaleniu tkanki tłuszczowej.

Czas trwania 55min
Spalone kalorie 500-600kcal
Rodzaj zajęć spalające
Efekty szczuplejsza sylwetka, wzmocnienie mięśni
Poziom trudności średniozaawansowany

Zajęcia prowadzą

Sonia Staliś

Absolwentka Politechniki Śląskiej w oddziale w Zabrzu. Swoją przygodę ze sportem zaczęła w szkole podstawowej gdzie trenowała piłkę ręczną. Zajęcia fitness prowadzi od 9 lat. Uwielbia pracę z ludźmi, co widać na zajęciach, gdzie zaraża wszystkich swoją energią, zwraca szczególną uwagę na prawidłową technikę wykonywania, bezpieczeństwo i oddech. Choć jest niezwykle ciepła i serdeczną osobą, potrafi również zmobilizować do ciężkiej pracy podczas treningu. Z jej zajęć wyjdziesz z uczuciem satysfakcji, zastrzyk endorfin gwarantowany.

Ola Gawlik

Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness : nowoczesne formy gimnastyki. Uczestniczka wielu szkoleń, konwencji fitness oraz warsztatów podnoszących kwalifikacje. Z fitnessem związana od 2011 roku. Specjalizuje się w zajęciach typu: TBC, Cellulit Atack, BPU, Full Body Workout, Pilates. Niesamowicie energiczna, uśmiechnięta zaraża swoją pozytywna energią.
Close
About