fitness gliwice

BPU

BPU czyli w rozwinięciu Brzuch Pośladki Uda to ćwiczenia mające charakter wzmacniająco – kształtujący. Na treningach zwracamy uwagę na pracę szczególnie newralgicznych partii: mięśni brzucha, pośladków oraz ud. Zajęcia charakteryzują się dużą liczbą powtórzeń i długimi seriami zapewniającymi zgrabny brzuch, uda i pośladki. Ćwiczenia wykonuje się w pozycjach wysokich i niskich na matach. Koncentrują się one na dolnych partiach ciała – intensywnie modelują je, wyszczuplają, ujędrniają. W czasie zajęć wykorzystuje się wiele akcesoriów, tj. obciążniki, sztangi, gumy.

Zajęcia BPU odbywają się w każdy wtorek o godzinie 09:00piątek o godzinie 19:00 oraz w sobotę o godzinie 10:00.

Czas trwania 55min
Spalone kalorie 400-500kcal
Rodzaj zajęć rzeźbiące, spalające kalorie
Efekty wzmocnienie mięśni brzucha, wysmuklona sylwetka
Poziom trudności średniozaawansowany

Zajęcia prowadzą

Ewelina Zielińska

Mała, wielka endorfinka! Instruktor fitness, trener personalny, dietetyk z wieloletnim doświadczeniem. Od 4 lat zawodniczka biegów ekstremalnych OCR. Na swoim koncie ma 26 startów w Runmageddonie, w tym między innymi RMG Kaukaz (100km) oraz RMG Sahara (120km). Otrzymała tytuł 2 najlepszego trenera w Polsce według miesięcznika SHAPE. W naszym klubie możecie ją spotkać w poniedziałki o 18:00 na zajęciach Projekt Lato, o 19:00 na Sztangach, we wtorki o 09:00 na BPU oraz na treningach personalnych. Niech Was nie zmyli ta drobna blond istotka, bo potrafi dać mega wycisk! :)

Błażej Krysa

Absolwent AWF w Katowicach. Na co dzień nauczyciel wychowania fizycznego. Instruktor fitness od 2003 roku. Organizator i prowadzący na maratonach i konwencjach. Trener piłki siatkowej, instruktor pływania, narciarstwa zjazdowego, kajakarstwa oraz ratownik WOPR. Największą jego pasją jest sport i zarażanie nim innych:)
Close
About