fitness gliwice

BPU

BPU czyli w rozwinięciu Brzuch Pośladki Uda to ćwiczenia mające charakter wzmacniająco – kształtujący. Na treningach zwracamy uwagę na pracę szczególnie newralgicznych partii: mięśni brzucha, pośladków oraz ud. Zajęcia charakteryzują się dużą liczbą powtórzeń i długimi seriami zapewniającymi zgrabny brzuch, uda i pośladki. Ćwiczenia wykonuje się w pozycjach wysokich i niskich na matach. Koncentrują się one na dolnych partiach ciała – intensywnie modelują je, wyszczuplają, ujędrniają. W czasie zajęć wykorzystuje się wiele akcesoriów, tj. obciążniki, sztangi, gumy.

Zajęcia BPU odbywają się w każdy wtorek o godzinie 09:00piątek o godzinie 19:00 oraz w sobotę o godzinie 10:00.

Czas trwania 55min
Spalone kalorie 400-500kcal
Rodzaj zajęć rzeźbiące, spalające kalorie
Efekty wzmocnienie mięśni brzucha, wysmuklona sylwetka
Poziom trudności średniozaawansowany

Zajęcia prowadzą

Ola Gawlik

Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness : nowoczesne formy gimnastyki. Uczestniczka wielu szkoleń, konwencji fitness oraz warsztatów podnoszących kwalifikacje. Z fitnessem związana od 2011 roku. Specjalizuje się w zajęciach typu: TBC, Cellulit Atack, BPU, Full Body Workout, Pilates. Niesamowicie energiczna, uśmiechnięta zaraża swoją pozytywna energią.

Błażej Krysa

Absolwent AWF w Katowicach. Na co dzień nauczyciel wychowania fizycznego. Instruktor fitness od 2003 roku. Organizator i prowadzący na maratonach i konwencjach. Trener piłki siatkowej, instruktor pływania, narciarstwa zjazdowego, kajakarstwa oraz ratownik WOPR. Największą jego pasją jest sport i zarażanie nim innych:)
Close
About