I AMATORSKI CHARYTATYWNY TURNIEJ BADMINTONA SHAUSHA 2018

BADMINTON_0.jpgZAPRASZAMY WSZYSTKICH PASJONATÓW BADMINTONA DO WZIĘCIA UDZIAŁU W

I AMATORSKIM CHARYTATYWNYM TURNIEJ BADMINTONA SHAUSHA 2018 - GRAMY DLA PODOPIECZNYCH FUNDACJI ŚLĄSKIEGO CENTRUM CHORÓB SERCA

START : 10:00

TERMIN: 19.05.2018 SOBOTA

ZASADY: amatorski turniej jednodniowy w grze deblowej. Rozegrany zostanie 1 turniej w kategorii FUN.

WPISOWE: 50 zł/os. Wpłaty dokonujemy w dniu turnieju, w recepcji klubu. Zapisy na turniej trwają do 18.05.2018 (piątek) do godziny 22:30.

GWARANTUJEMY:
– świetną zabawę i ostrą rywalizację!
– dyplom oraz nagrodę dla każdego uczestnika turnieju

Informacje dodatkowe:

Zgłoszenie do turnieju jest wiążące – jeśli zawodnik po zamknięciu listy zgłoszeń zdecyduje się zrezygnować z gry i nie znajdzie zawodnika na zastępstwo, będzie musiał ponieść koszt wpisowego. Zawodnicy biorący udział w turnieju wyrażają zgodę na wykonywanie zdjęć oraz zamieszczanie ich przez organizatora w intrenecie.  Zawodnicy wyrażają zgodę na umieszczanie ich danych osobowych (imię i nazwisko) na stronie internetowej www.shausha.pl – losowania, wyniki.

Klub Sportowy Shausha nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje, urazy oraz uszczerbki na zdrowiu zawodników biorących udział w turnieju. Zawodnicy biorą udział w zawodach na własną odpowiedzialność.

Organizator zastrzega sobie prawo zmiany regulaminu turnieju. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany systemu rozgrywek.

Sędzia: Cichoń Grzegorz