fitness gliwice

Trening personalny Gliwice

Trening personalny to jeden z najefektywniejszych i najszybszych sposobów na osiągnięcie wymarzonej sylwetkiIndywidualnie dostosowane programy treningowe powodują, że nie marnujesz czasu na ćwiczenia, które nie przynoszą pożądanych efektów, a wiedza i doświadczenie naszych trenerów mogą pomóc w przypadku, gdy nie będziesz wiedział jak zacząć.

Trener to nie tylko osoba, która z Tobą trenuje – to projektant, który kompletnie odmienia styl Twojego życia! Wykupując pakiet treningów nie wykupujesz 10 godzin z trenerem – wykupujesz 4 miesiące personalnej opieki 24 godziny na dobę, ponieważ w każdej chwili możesz zadzwonić do trenera, poradzić się w kwestiach żywieniowych czy treningowych.

Brakuje Ci motywacji? Dajesz z siebie więcej kiedy wiesz, że ktoś nad Tobą czuwa? Kolejny powód abyś skorzystał z trenera personalnego. To osoba, która nie tylko pomoże Ci się odpowiednio zmotywować, ale i wytrwać w swoich postanowieniach kiedy nadejdzie chwila kryzysu i zwątpienia.

Pamiętaj, że trenerzy dostosowują program treningowy do Twoich predyspozycji i ewentualnych przeciwwskazań, co sprawia, że są one przede wszystkim bezpieczne dla Twojego ciała. Asekurują Cię przy maszynach, dbają o to żebyś poprawnie wykonywał poszczególne ćwiczenia, dzięki czemu ryzyko kontuzji jest redukowane do minimum. Dzięki właściwie dobranym ćwiczeniom skutecznie potrafią rozciągnąć, rozluźnić lub wzmocnić wybrane partie mięśniowe jednocześnie znacząco poprawiając jakość życia.

siłownia gliwice trening personalny

Cennik

1 Trening
Personalny

 

110 zł

5 Treningów personalnych

 

475 zł

10 Treningów personalnych

 

850 zł

1 Trening
Personalny

 w parach

130 zł

5 Treningów personalnych

 w parach

600 zł

10 Treningów personalnych

 w parach

1100 zł

siłownia gliwice shausha zajęcia z trenerem

Trenerzy personalni

Więcej

Mateusz Szewczyk

Więcej

Gabi Karmański

Więcej

Kamil Zdziebko

Close
About