TENIS W SHAUSHY GLIWICE

Jeżeli interesuje Cię konkretna sprawa odnośnie naszych kortów kliknij w jej nazwę w menu po lewej stronie, a od razu przeniesiemy Cię w miejsce na stronie, w którym znajduje się jej opis!

 

Nowość

Już od 01.06 honorujemy oprócz OK System i FitProfit kartę Multisport Plus. Za każdą z tych kart obowiązuje zniżka -15zł za jedną godzinę gry, zniżki się łączą - Twój partner w grze również posiada którąś z tych kart? Super! W najdroższej godzinie zapłacicie TYLKO 5ZŁ/H!

tenis multisport_0_0.png

Korty

SHAUSHA Sport Club oferuje najwyższej jakości 2 otwarte korty tenisowe z oświetleniem o doskonałej nawierzchni z trawy syntetycznej. Korty są dostępne przez cały rok, jeśli tylko pozwala na to pogoda.

Do dyspozycji graczy udostępniamy przestronne szatnie z natryskami a także możliwość skorzystania ze strefy wellness, w skład której wchodzą: sauna sucha oraz sauna na podczerwień, pokój relaksacyjny i taras widokowy.

Po tenisie ziemnym zapraszamy do bistro z ogródkiem letnim. Można tu odpocząć po intensywnej grze oraz nadrobić spalone kalorie jedząc przepyszne i zdrowe jedzenie w Restauracji Shausha.

Nawierzchnia na kortach

Zastosowana trawa SIT-IN TENNIS 15 SUPER jest nawierzchnią do profesjonalnej gry w tenisa, posiadającą certyfikat ITF (Międzynarodowa Federacja Tenisa). Trawa wykonana jest z włókien polipropylenowych, które nadają nawierzchni odpowiednią sprężystość, a wypełnienie z piasku kwarcowego tworzy przyjazny materiał amortyzujący dla obciążeń stawów użytkowników. Parametry techniczne zastosowanej nawierzchni stawiają ją w czołówce najlepszych traw do gry w tenisa na rynku światowym.
ITF%20-%20TENNIS%2015%20SUPER%20-%20NOWY-page-001_1.jpg
Certyfikaty potwierdzające jakość nawierzchni na kortach tenisowych w Shausha Sport Club Gliwice

Trener tenisa

tadeusz.JPG

Tadeusz Czapelski - trener tenisa z wieloletnią praktyką krajową i międzynarodową. Po sukcesach w Polsce, wyjechał do Australii, gdzie kontynuował swoją karierę zawodniczą i trenerską. Na Antypodach wygrał wiele turniejów tenisa, w szczególności na kortach trawiastych. Jako deblista grał w najwyższej australijskiej lidze tenisowej. Przez dziesięć lat był członkiem Australian Fischer Tennis Team. Tadeusz mieszkając w Australii zdobył dwukrotnie mistrzostwo Auburn Hights Tennis Club. Był sparing-partnerem wielu tenisistek przyjeżdżających na turniej tenisowy Australian Open. Wygrał 6 razy turniej „open” Mistrzostw Świata Polonii, gdzie grali najlepsi tenisiści mieszkający poza granicami kraju, tacy jak Wojciech Fibak, Tadeusz Nowicki, Jacek Niedzwiecki, Waldemar Rogowski czy Zenon Rode. W parze z Wojtkiem Fibakiem wygrał tenisowy turniej debla w Sopocie. Jest wielokrotnym mistrzem Gliwic w grze pojedynczej, deblowej i mieszanej. Tadeusz był jednym z pierwszych trenerów Petera Łuczaka - późniejszego światowej klasy zawodnika drużyny Davis Cup Australia. Obecnie trenuje mistrzów Gliwic młodzików oraz juniorów. Jest odznaczony złotą oznaką PZT, pucharem Komitetu Olimpijskiego, a jego nazwisko jest wymienione w książce o największych wydarzeniach w stuletniej historii sopockiego tenisa. Jest zawodnikiem Wilson Poland. Tadeusz zaprasza na lekcje tenisa dla początkujących i zaawansowanych, dla dzieci oraz na zajęcia grupowe. Prowadzi również lekcje w języku angielskim. Trener posiada urządzenie do mierzenia szybkości serwów.

 

 

 

Cennik tenisa

Cennik tenisa ziemnego w Shausha Sport Club Gliwice

Pon-Pt 06:00-15:00 30zł/h
Pon-Pt 15:00-22:30 35zł/h
Sb-Nd 08:00-20:00 35zł/h

Karnet 30h OPEN

ważny cały sezon!

06:00-15:00

całodniowy

25zł/h

29zł/h

Karnet 10h

ważny 60 dni

06:00-15:00

całodniowy

27zł/h

32zł/h

oksystembannerwww.png

fitprofit.jpg

MultiSportPlus_0.png

od 01.06.19

06:00-22:30

08:00-20:00

-15 zł od każdej karty