Tenis w SHAUSHA Sport Club Gliwice

SHAUSHA Sport Club oferuje najwyższej jakości 2 otwarte korty tenisowe z oświetleniem o doskonałej nawierzchni z trawy syntetycznej. Korty są dostępne przez cały rok, jeśli tylko pozwala na to pogoda
                                       

 tenis%204.jpgZastosowana trawa SIT-IN TENNIS 15 SUPER jest nawierzchnią do profesjonalnej gry w  tenisa,posiadającą certyfikat ITF (Międzynarodowa Federacja Tenisa).
                                       
Trawa wykonana jest z włókien polipropylenowych, które nadają nawierzchni odpowiednią sprężystość, a wypełnienie z piasku kwarcowego tworzy przyjazny materiał amortyzujący dla obciążeń stawów użytkowników. Parametry techniczne zastosowanej nawierzchni stawiają ją w czołówce najlepszych traw do gry w tenisa na rynku światowym.

Naszym celem jest szkolenie dzieci, młodzieży, zawodników a także wszystkich osób poszukujących czynnego wypoczynku. Będziemy również organizować ligi amatorskie dla stałych bywalców kortów tenisowych w naszej okolicy. 

Na długości kortów tenisowych znajduje się taras widokowy z ogródkiem letnim. To tu nasi goście i klubowicze mogą obserwować graczy tenisa. Do dyspozycji graczy udostępniamy przestronne szatnie z natryskami a także możliwość skorzystania ze strefy wellness, w skład której wchodzą: sauna sucha oraz sauna na podczerwień, pokój relaksacyjny i taras widokowy.          

Po grze zapraszamy do bistro z ogródkiem letnim. Polecamy zdrowe napoje owocowe ze świeżych owoców, kawę, herbatę, zimne piwo oraz zdrowe i smaczne posiłki. Nasze bistro to miejsce spotkań klubowych, firmowych oraz wieczornych imprez.DSC_062433.jpg
Posiadane zaplecze naszego klubu pozwala na organizację turniejów tenisowych z udziałem publiczności - nie ma to jak dobry doping!

Sportowa atmosfera w naszym klubie oraz profesjonalni trenerzy sprawiają, że grono naszych klubowiczów stale rośnie.

Serdecznie zapraszamy!

 testreport_0.pngITF%20-%20TENNIS%2015%20SUPER%20-%20NOWY-page-001_0.jpg