O klubie SHAUSHA Sport Club Gliwice

Jesteśmy jedynym klubem butikowym na Śląsku oferującym możliwość korzystania z całej palety usług zaczynając od bogatej oferty zajęć fitness, klimatyzowanej siłowni wyposażonej w intuicyjny sprzęt firmy PRECOR, poprzez 2 zewnętrzne korty do tenisa z nawierzchnią z trawy syntetycznej, 3 profesjonalne korty do squash'a firmy ASB z możliwością przesuwania ścian i utworzenia boiska do badmintona. Ponadto oddajemy do dyspozycji najbardziej wymagającemu klientowi ceniącemu sobie wygodę strefę relaksu, w której znajduje się sauna fińska oraz sauna infrared, taras widokowy oraz gabinet kosmetologii i masażu. Wyróżnia nas kompleksowe podejście do klienta, zapewniamy naszym klubowiczom możliwość przeprowadzenia właściwego treningu połączonego z posileniem się pysznym włoskim jedzeniem w restauracji "Antonio Shausha".

Jako klub premium gwarantujemy komfort ćwiczeń poprzez ograniczoną liczbę klubowiczów. Do dyspozycji klientów oddajemy duży i monitorowany parking, zapewniamy serwis ręcznikowy oraz przestrzeń dla swojej prywatności. 

Stawiamy sobie za cel, abyś to Ty razem z nami zrealizował wszystkie swoje cele! Pomożemy Ci świadomie osiągnąć sylwetkę o jakiej zawsze marzyłeś i zakorzenimy w Tobie ideę, że w zdrowym ciele zdrowy duch. Ani się obejrzysz, a ćwiczenie w Shausha Sport Club stanie się Twoim najlepszym nałogiem.

 

Gdzie jesteśmy

Nasz klub sportowy położony jest w fantastycznej okolicy pomiędzy Gliwicami a Tarnowskimi Górami, z dala od miejskiego zgiełku i smogu, blisko zjazdów z A1, DK88 i A4. Mapka:

 

 

Shausha Sport Club ma Ci wiele do zaoferowania!

Nasz klub to nie tylko miejsce, gdzie można poćwiczyć – to także ludzie, którzy to miejsce tworzą! Chcemy abyś u nas nie tylko pracował nad swoim ciałem, ale również relaksował swój umysł spędzając czas w przyjaznej atmosferze i przyjemnym otoczeniu. Dba o to zespół kilkunastu osób, poznaj całą naszą drużynę:

 TRENERZY PERSONALNI, INSTRUKTORZY, TRENERZY RAKIETOWI.