Modelowanie sylwetki

NAJNOWOCZEŚNIEJSZE URZĄDZENIE DO MODELOWANIA SYLWETKI

shausha%20wnetrze%20detal%2C%205.jpg

Przyjdź do Shaushy i poddaj się zabiegom, które wyszczuplą i ujędrnią Twoją sylwetkę! Do wyboru masz:

 

ULTRADŹWIĘKI

Podstawowym efektem działania ultradźwięków na tkanki jest działanie mechaniczne zwane "mikromasażem", a spowodowane jest wahaniem ciśnień w przebiegu fali dźwiękowej. Również bardzo ważną składową ich działania jest wpływ na biochemię
tkanek, prowadzący do ich lepszego utleniania. Zabiegi ultradźwięków mają m. inn. działanie: przeciwbólowe, zmniejszające napięcie mięśniowe, rozszerzające naczynia krwionośne, hamujące procesy zapalne, likwidujące tzw. ostrogi piętowe. Szczególnie polecane w przypadku skręceń, zwichnięć oraz przeciążeń sportowych stawów i tkanek miękkich.

 

DERMOMASAŻ

Jest to połączenie masażu mechanicznego z podciśnieniem z jednoczesnym odciągnięciem fałdy skóry (zassanie) i rolowaniem ruchomymi rolkami . Masaż ten często nazywany jest lipomasażem. Najwięcej czasu i uwagi poświęca się partiom ciała z cellulitem. Rolki obracają się wokół własnych osi w tę samą lub w przeciwne strony, i masują zassany do głowicy fałd skóry. Poprawia to krążenie krwi i przepycha limfę. Wielokierunkowe oddziaływanie na tkankę pozwala uzyskać doskonałe rezultaty nie tylko w redukcji cellulitu, ale również redukcję lokalnych otłuszczeń i ujędrnienie skóry.

 

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

Metoda ta poprawia funkcjonowanie skóry i pomaga uporać się z jej specyficznymi problemami. Jest rodzajem peelingu mechanicznego, łączy w pełni automatyczne działanie z wielofunkcyjnością, w swoim mechanizmie wykorzystuje specjalne głowice, których końcówki pokryte są kryształkami naturalnego diamentu. Wskazaniem do zabiegu jest np. trądzik pospolity, suchość skóry, przebarwienia, rozstępy jak i likwidacja delikatnych zmarszczek i wiotkości skóry. 

 

LIPOSUKCJA KAWITACYJNA

Nowoczesna metoda liposukcji ultradźwiękowej powoduje, iż zabieg jest skuteczną alternatywną dla zabiegów chirurgii estetycznej. Wytwarzająca sie podłużna fala ultradźwiękowa wywołując w tkankach rytmiczne drgania, wprowadza w ruch cząsteczki, co daje efekt wewnętrznego masażu tkanek. Działanie zabiegu : wyszczuplenie i modelowanie sylwetki, likwidacja cellulitu, zwiększenie absorpcji składników aktywnych, rozbijanie komórek tłuszczowych, ujędrnianie skóry.

 

 

RF – FALE RADIOWE

Fala wysokiej częstotliwości, stymulując tkanki powierzchowne i głębiej położone, poprawia ich dotlenienie, odżywienie i mikrocyrkulację. Zabieg polega na podgrzewaniu włókien kolagenowych, co wywołuje ich skurczenie i napinanie, dzięki czemu zachodzi proces regeneracji.  Zastosowanie zabiegu : lifting twarzy, poprawa kondycji skóry, usuwanie zmarszczek, poprawa napięcia skóry np. brzucha.