Wykładowcy

 

 

Pawe%C5%82%20Oracz%20zmniejszone.jpgPaweł Oracz International Fitness Presenter

Paweł jest znakomitym trenerem fitness i prezenterem. W latach 2007-2013 pracował jako czołowy prezenter i pedagog dla IFAA Polska i IFAA w Niemczech. INSANITY® Certified Instructor, Członek zespołu INSANITY® Pro, Instruktor Instrukcji Funkcjonalności Body Skills®, Expert IDEA w USA. Jego romans z aerobikiem rozpoczął się w 2003 roku, w pięknym mieście w Krakowie, gdzie studiował fizycznie na Uniwersytecie Wychowania Fizycznego.2006 r. Paweł otrzymał zaproszenie do wzięcia udziału w konwencji Best of IFAA w Berlinie, gdzie zauważono jego talent i potencjał. W rezultacie przedstawił w najbardziej prestiżowych konwencjach fitness w ponad 20 krajach: Niemczech, Rosji, USA, Japonii, Korei, Słowenii, Belgii, Grecji, Austrii, Hiszpanii, Chorwacji, na Węgrzech, Serbii, Ukrainie, Wielkiej Brytanii, Francji, Włochy, Turcja, Słowacja i Czechy, Polska. Od 2007 roku jest członkiem zespołu IFAA Germany regularnie prezentując swoje zajęcia na warsztatach i konwencjach fitness. Od 2011 roku jest elitarnym zespołem prezenterów Move-Ya! Od 2013 roku pracuje nad własnym projektem o nazwie AEROBICMANIA.PLW 2012 roku został laureatką TOP POLISH PRESENTER 2011. Ciepła i słoneczna usposobność Pawła zyska wielu entuzjastów aerobiku. Taniec aerobik i krok to jego wielkie pasje, które zachwycająco dzieli się z innymi. źródło: http://www.paweloracz.pl

 

 

 

 

 

 

 

Plakatb2Ramirez.jpgCarlos Ramirez - Międzynarodowy szkoleniowiec, urodzony w Maladze (Hiszpania). Po otrzymaniu nagrody za Najlepszego Instruktora Stepu w  Zaragozafit Convention w 2005r. stał się jednym z najbardziej polecanych prezenterów fitness w ponad 25 krajach Europy, Azji i Afryki. Wykwalifikowany nauczyciel w-fu, ukończył Uniwersytet w Maladze.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sebastianpiatek%20pomniejszone.jpgSebastian Piątek Miedzynarodowy TOP-presenter.

Absolwent fizjoterapii na krakowskiej AWF i Sports Academy w Szwecji. Na stałe mieszka w Berlinie. Niezwykły, tak można określić Jego osobowość i talent. W 2003 roku uzyskał tytuł "The Best Master IFAA Instructor". Od tamtej pory wystąpił na największych scenach ponad 20 krajów, nie tylko Europy. Nieprzeciętna i logiczna budowa choreografii oraz niekończąca się zabawa to wizytówka Jego lekcji. Sposób w jaki porywa uczestników swoich zajęć jest podziwiany na całym świecie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B2%20Warsztaty%20fitness.jpgChristos Gabriel International Fitness Presenter

Christos jest absolwentem Uniwersytetu w Demokrytie w Grecji (B.Sc w dziedzinie sportu i wychowania Fizycznego). Pracuje jako International Fitness Presenter i prezentuje w wielu krajach. Jest odpowiedzialny za Edukację Fitness Grupy w jednym z największych szkół fitness w Grecji (Gr.a.f.t.s Hellas). Pasja Christos do tańca i ekspresji poprzez ruch nie tylko ogranicza się do sprawności. W przeszłości brał udział w Teatrach Muzycznych. ("Gentlemen Prefer Blondes" i "Producenci").

 

 

 

 

 

 

 

 

 

plakat%20b2%20%20szopa_0.pngJanusz Szopa Kierownik Katedry Zarządzania Kulturą Fizyczną i Turystyką AWF Katowicach. Posiadacz międzynarodowych dyplomów nauczyciela jogi wg metody Iyengara i Shivanandy. Twórca programów nauczania oraz wykładowca technik relaksacyjnych, kinezypsychoprofilaktyki i jogi w polskich i zagranicznych uczelniach. Od lat współpracuje z instytutami jogi oraz uczelniami indyjskimi. Organizator i wykładowca kursów instruktorskich z zakresu rekreacji ruchowej w oparciu o system fizycznych ćwiczeń jogi. Wypromował około 700 instruktorów rekreacji ruchowej w specjalności hatha joga. Kierownik studiów podyplomowych „Relaksacja i joga” w AWF Warszawa. Autor i współautor 3 książek oraz przeszło 70 publikacji naukowych i kilkunastu artykułów popularyzatorskich z zakresu jogi i jej zastosowań w profilaktyce zdrowia