Trening grupowy

Grupowy trening funkcjonalny

Trening funkcjonalny, wytrzymałościowo-siłowy, którego celem jest wszechstronne wzmocnienie mięśni. Jedną z jego podstaw jest koncepcja “ruchów funkcjonalnych” takich jak np.: przysiady czy martwy ciąg (podnoszenie dowolnego przedmiotu z ziemi), które uruchamiają szereg stawów, dzięki czemu zmniejszamy ryzyko urazów podczas wykonywania codziennych czynności. W trakcie treningu wykorzystuje sie dodatkowe przyrządy pomocnicze dostępne na siłowni takie jak kettle, taśmy, gumy, hantle, stepy. Przeznaczony jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

To trening, który pozwoli Ci rozwinąć 10 Generalnych Sprawności Fizycznych jak: moc, szybkość, wytrzymałość, zwinność, równowaga, koordynacja, siła, wytrzymałość krążeniowo - oddechowa, gibkość i celność - ich rozwój sprawi, że będziesz mógł się cieszyć świetną kondycją i zdrowiem.

Dla kogo?

Dla wszystkich tych, którzy lubią zajęcia w grupie, mają chęć rywalizacji, chcą wzmocnić mięśnie bawiąc się przy tym w fajnym towarzystwie. Dla osób przygotowujących się do Runmageddonu!

Jakie korzyści?

- wzmocnienie mięśni

- polepszenie kondycji

- poprawa koordynacji i wytrzymałości

- spalenie kalorii

- wysmuklenie sylwetki

 Harmonogram:

Poniedziałek-Piątek: 19:00

Sobota: 10:00, 17:00

Niedziela: 17:00