fitness gliwice

EMS – ELEKTROSTYMULACJA MIĘŚNI

Marzysz o efektywnym treningu, który nie zabierze dużo Twojego cennego czasu? Zaponaj się z rewolucją w świecie treningów – EMS.

EMS z ang. Electrical Muscle Stimulation to innowacyjny rodzaj treningu, który polega na elektrostymulacji mięśni poprzez podłączenie trenującego do specjalnie skonstruuowanego stroju wyposażonego w elektrody. Elektrody wysyłając impulsy elektryczne wspomagają pracę mózgu, który przesyła impulsy do neuronów znajdujących się w mięśniach i tym sposobem aktywuje je do pracy.

Impulsy wytwarzane podczas treningu mają takie parametry, jak impulsy generowane przez ludzki mózg, więc są całkowicie nieszkodliwe, bezpieczne dla zdrowia oraz – co bardzo ważne – bezbolesne.

Trening EMS pobudza średnio 150 razy więcej skurczów mięśni niż trening konwencjonalny i pozwala spalić nawet 1200 kcal. 20-minutowa elektrostymulacja mięśni zastępuje 3-godzinny trening na siłowni.

Zalety treningu EMS:

  • ekspresowa skuteczność – trening pobudza 150 razy więcej skurczy mięśni niż konwencjonalne ćwiczenia. Dzięki temu efekty pojawiają się już po 4-6 tygodni, jednak różnice można zauważyć już po pierwszym treningu.
  • oszczędność czasu – trening EMS trwa tylko 20 minut i może być wykonywany raz w tygodniu
  • profesjonalna opieka – nad treningiem czuwa wyszkolony trener, który operuje urządzeniem i dobiera specjalnie dostosowany zestaw ćwiczeń pod kondycję i cele treningowe podopiecznego
  • uniwersalność – EMS jest dla każdego – zarówno dla osób zaczynających swoją przygodę na siłowni, jak i dla profesjonalistów
  • łatwość wykonania – trening bazuje na podstawowych, łatwych do wykonania ćwiczeniach, które jest w stanie wykonać każdy
  • brak ryzyka kontuzji – łatwe oraz wolno wykonywane ćwiczenia pod czujnym okiem trenera minimalizują ryzyko kontuzji do zera

EMS

Trening odbywa się na MIHA BODYTEC II, certyfikowanym niemieckim sprzęcie, który spełnia wszystkie wymagane regulacje prawne DIN Standard 33961-5 dla treningu EMS oraz jest przeprowadzany przez wyszkolonych w tym celu trenerów.

Cennik

1 EMS

150zł*

4 EMS

500 zł

8 EMS

880 zł

12 EMS

1280 zł

24 EMS

2290 zł

BIELIZNA GRATIS

*jeżeli po pierwszym treningu zdecydujesz się na pakiet kwotę za pierwszy trening wliczymy w jego cenę

Wypożyczenie bielizny – 10zł/trening (przy pierwszym treningu)

Zakup bielizny – 119 zł (obowiązkowy przy większej ilości wykupionych treningów)

Close
About