fitness gliwice

SHAUSHA Gliwice | squash, tenis, badminton, siłownia, fitness, wellness, restauracja

Dołączamy do Anna Lewandowska i jej teamu w wyzwanie_patrysia! Patryś choruje na rdzeniowy zanik mięśni (SMA1) i zostało niewiele czasu aby podać mu najdroższy, bo kosztujący 9 milionów złotych, lek świata! Ale razem uda nam się wygrać walkę z chorobą i czasem!

Już 01.02 organizujemy CHARYTATYWNY TRENING DLA PATRYSIA, który będzie składał się z bloku 3 godzinnych ćwiczeń o różnej intensywności. Możesz przyjść na wszystkie zajęcia, możesz też wybrać tylko jedne – wybór należy do Ciebie 🙂

To Ty decydujesz również ile nasz trening jest wart – w recepcji dostępna będzie puszka, do której wpłacisz tyle pieniążków ile uważasz za słuszne. My wiemy jedno – dla Patrysia i jego rodziców każda złotówka jest w tej chwili na wagę złota. Dla osób bezgotówkowych jest również możliwość wpłacania pieniążków poprzez stronę https://www.siepomaga.pl/patrys.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ:

10:00 – Projekt Lato z Ewelina Zielińska – trener personalny & fitness
Intensywne ćwiczenia aerobowe przeplatane z ćwiczeniami wzmacniającymi, które modelują i wysmuklają naszą sylwetkę.

11:00 Turbo Spalanie z Ewelina Zielińska – trener personalny & fitness
Intensywny trening cardio przynoszący korzyści jeszcze długo po zakończeniu ćwiczeń. Tkanka tłuszczowa spala się jeszcze długo po zakończeniu ćwiczeń.

12:00 Zdrowy Kręgosłup z Anią Pałubiak FitPlus aktywna mama
Trening ma na celu redukcję bólu pleców, wzmocnienie szkieletu mięśniowego, poprawienie sylwetki oraz zniwelowanie schorzeń wywołanych na przykład długotrwałą pracą przy komputerze.

Obowiązują zapisy!

Więcej o Patrysiu i jego chorobie: https://www.siepomaga.pl/patrys

Close
About