Charytatywny bieg dla Ani 16/04

KLIKNIJ I ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

Dnia 16 kwietnia 2016 w klubie Shausha odbył się Bieg w Szałszy, w którym wzięło udział 700 uczestników, w tym 400 zawodników oraz 70 dzieci i zebrano prawie 3000zł w ramach zbiórki charytatywnej na rzecz Fundacji Różyczka, które zostały przekazane na leczenie małej Ani.


Ania jest wesołym i spontanicznym dzieckiem cierpiącym na Zespół Cockayne'a - chorobę genetyczną, przez którą lekarze dają jej jeszcze tylko 5 lat życia o ile nie podejmie drogiej terapii w Stanach. Wszystkie pieniądze zebrane w ramach Toru Przeszkód dla Dzieci wspomogły szczytny cel.
Image removed.
Pomimo początkowo niesprzyjającej pogody, ten dzień rozpoczął się od intensywnych przygotowań Toru przeszkód dla Dzieci oraz trasy dla naszych biegaczy. Służby porządkowe skierowały uczestników do biura zawodów gdzie mogli odebrać przygotowane dla nich pakiety startowe.

Biegacze, z różnych śląskich miast nie zawiedli i tłumnie stawili się w Shausha Sport Club. Oprócz dorosłych w klubie słychać było również gwar rozradowanych dzieci. One również z ochotą przyszły wesprzeć akcję charytatywną Ani, biorąc udział w biegu na Torze Przeszkód. Tego dnia dzieci pomagały dzieciom. Dla najmłodszych sportowców przygotowaliśmy punkt malowania twarzy zorganizowany przez Centrum Rozrywki dla Dzieci Alegra. Dla maluchów przygotowany został specjalny tor, słodkie nagrody i punkt kolorowanek.


Ponadto w tym czasie można było skorzystać z bezpłatnych masaży wykonywanych przez shaushową masażystkę – Martę oraz z porad trenerów personalnych.
Przed startem Biegu trenerka Paula przeprowadziła dla zawodników rozgrzewkę, a dla dzieci przeprowadził ją trener Piotr.

Ważnym momentem imprezy była licytacja numeru startowego „1”. W czasie licytacji internetowej został on zakupiony i anonimowy darczyńca przekazał go na ponowną licytację tuż przed startem. Za zawrotną kwotę wylicytował numer startowy wójt gminy Zbrosławice Wiesław Olszewski, a dochód został przekazany na rzecz Fundacji Różyczka.

O 11:00 zawodnicy ustawili się na linii STARTU, trwało końcowe odliczanie, wystrzał i ruszyli!
Dla zawodników przygotowaliśmy specjalnie zaprojektowane na tą okazję medale pamiątkowe, gdyż w tym dniu wszyscy byli wygrani, dzięki zaangażowaniu i pomocy partnerów udało się zebrać mnóstwo cennych nagród. Do wygrania była Honda na Weekend ufundowana przez Honda Ha Mol Gliwice.

Pyszny lunch dla uczestników przygotował Modrzewiowy Dwór, a Power Water zadbał o energię i napoje dla zawodników. Hotele Diament ufundowały cenne vouchery.

 

Aukcje charytatywne rzeczy dla Ani można obserwować na bieżąco pod wskazanym adresem:
http://charytatywni.allegro.pl/listing?charityOrganizationPurposeId=1653

Aby pomóc Ani wpłat można dokonywać na konto  :

43 1050 1298 1000 0024 1889 3893

Oraz przekazując jej 1% podatku : KRS 0000399191 z dopiskiem „dla małej Ani”

 

Podziękowania dla organizacji Pędziwiatr Gliwice.

Szczególne Podziękowania dla:

- Fundacja Różyczka
- Honda Ha-Mol
- Sklep Biegacza
- Liceum Nr 7 w Gliwicach
- TimeKeeper
- SMSapi
- Półmaraton Gliwicki
- Straż Pożarna Szałsza
- Gmina Zbrosławice
- Urząd Miasta Gliwice
- Czeszki Wake Park
- Art Sushi
- Fotobudka Imprezowa Studio 9
- Power water
- Juicy Lucy
- Hotele Diament
- Modrzewiowy Dwór
- Armada Golf Club
- Przyjaciele, wolontariusze, działacze - wiecie o kim mowa.:)

 

Media:

- TG Stacja
- Strzelec Opolski
- Radio CCM
- Gwarek
- Nowiny Gliwickie
- Antoni Witwicki - fotograf

Patroni:

- Urząd Gminy Zbroslawice

 

Goście honorowi:

- wójt gminy Zbrosławice Pan Wiesław Olszewski wraz z małżonką

- sołtys Szałszy Pani Teresa Brzęczek

 

Shausha Team:
- Recepcja: Ewa Trawińska, Kasia Darska-Sampalioti, Zofia Zimna, Anna Azyan
- Instruktorzy: Paula Pelec, Piotr Bisaga, Kamil Koźlik, Bartek Grześ,
- Masażystka: Marta Keays

- Koordynacja: Pani Ewa Cebula

 

Wyniki: --->http://timekeeper.pl/wyniki/KLIKNIJ I BIEGNIJ