Klubowe nowości!

aktywna ciaza.jpg

 

 

Nowe zajęcia fitness w niedzielę!

Niehandlowe niedziele sprzyjają aktywności fizycznej! Dlatego już od stycznia wprowadzamy nowe zajęcia wzmacniające o godzine 10:00 i prozdrowotne o godzinie 17:00. Zostaw kanapę i wpadnij do nas!

 

 

 

 

aktywna ciaza.jpg

 

Schody

Para schodów ClimbMills firmy Matrix Stopnie o głębokości 25 cm sprawiają, że sprzęt nadaje się dla wszystkich użytkowników. Dodatkowo oznaczenie kolorystyczne pozwala na wyraźne odróżnienie stopni i bezpieczne stawianie stóp. Uchwyty Ergo Form™ ze zintegrowanym przyciskiem Pause/Stopp [pauza/stop] oraz regulacją prędkości poprawiają komfort oraz oferują łatwy dostęp do ustawień treningu.p>

 

 

 

aktywna ciaza.jpg

 

Stair Steppers 

Ustawiona pod kątem ku górze, niezależna ściana wspinaczkowa imituje uczucie prawdziwej wspinaczki, zapewniając wygodną i efektywną formę treningu.Duża, antypoślizgowa powierzchnia pedałów gwarantuje stabilizację nawet podczas intensywnego treningu.Uchwyty Ergo Form™ ze zintegrowanym przyciskiem Pause/Stopp [pauza/stop] oraz regulacją prędkości poprawiają komfort oraz oferują łatwy dostęp do ustawień treningu

 

 

 

aktywna ciaza.jpg

 

Zajęcia Aktywna Ciąża i Aktywna Mama

Anna Pałubiak od stycznia w naszym klubie otworzyła grupę zajęć z myślą o kobietach w ciąży "Aktywna ciąża" oraz szczęśliwych mamach "Aktywna mama"

Grafik zajęć

  Środa Piątek
Aktywna Ciąża 10:00 17:00
Aktywna Mama 11:00 16:00

 

 

 

 

nowe-zajecia.jpg

 

Nowości w grafiku

Na nowe zajęcia Fit Lady zaprasza Ola w każdy poniedziałek i środę. Dodatkowo rozszerzyliśmy grafik o zajęcia Fizjofit w poniedziałki o 10:00 oraz Zdrowy Kręgosłup w poniedziałki o 17:00!

 

Sprawdź pozostałe zajęcia w Naszym grafiku: